Jackass

bu adamların en komik olaylarından biri de kusmuk tavadır.hımm...şöyle oluyo...en başta 2 yumurta steve-o'ca çiğ olarak yutulur.daha sonra önceden elenmiş 100gram un süt eşliğinde steve-o'ca yutulur.en sonunda söğüş domateslerde aynı işleme tabi tutulur.en sonunda önceden ısıtılmış tavaya bu karışım bir güzel kusulur.orta ateşte pişirilen bu yemek arkadaşlara servis edilir. :twisted:

onu yapan steve-o degildi daha ezik bi eleman var sarisin, oydu.. genelde igrenç seyleri yeme(mesela dvd'de karin üstüne iseyip, onu yemisti) görevi de ona verilirdi zaten..

son sıralarda number1 da sos diye bi özentilik söz konusu gülmek bi yana yüz hatlarımı germiyolar bile.. bu arada jackass in yarattıı maddii hasarları karsılayacak sponsorları var.. bizde amator cekim isine gircektik 1 cd doldurup sponsor arıycaktık ama özentiliğin sınırlarını zorlamıycaktık da öss fln derken yapamadık iste grubumuz az kisiydi.. ama fikirler orjinal ve denenmemis seylerdi.. mesela mentollü sekerden sonra tursu acı biber yemek yada kücük bira bardaklarını sıralayıp icme yarısını zeytin yağıyla denemek gibi.. ve sırf merakımızdan parmak aramıza kağıt kesiği attık inanın harika oluyo :D eğer biri bir gün ciddi manada böyle bir grup kurcak ve özentilik yerine orjinal fikirlerle cıkcak olursanız siz kabul edermisiniz bilmiyorum ama seve seve size katılırım....

hastayım bunlara.Adamların bütün bölümlerini indirdim netten :).Bide bunların evlerinin tanıtıldığı bi bölüm çıktı aradan adamlar paranın gözüne vurmuş bi tek chris garibim arabada yaşıyor :D

abazaaaaaaaaaaaaa

ulan burada jackess mi konuşulu yo :::: zaten benim hayatım jackess mına koyem millet ise kız karı derdinde demek ki bu türkiyede abaza çok fazla ondan herkes böyle :twisted: 8)

helal olsun la sana sen slipnknot ta tapıyon galiba tam dostum tab hard güzeldir jackess de devam et (chop-SUEY)

sato 239

Ya bunların timsahlı bi sahnesi vardı hiç unutamam.Şimdi burda detaylı anlatamıycam ama felaket bişeydi...İpucu vereyim belki izleyenler hatırlar; Önce timsahı yakalıyorlardı heryerini bağlıyorlardı sonraaaa.... 8O (timsah dişiydi dersem yardımcı olurum belki :D :D )

moryel demiş ki:
hayatımda 2 kere izledim ve midem bulandı.nasıl izleyebiliyosunuz anlamıyorum. :kustum
hehe tahmin ediyim kızsın cünkü daha cok erkeklere hitap ediyo etrafımda izlemeyen erkek yok.. kızlardan sadece 2 tane.. alınmasınlar ama kızların hep pasif canlılar olduklarını düsünmüsümdür zaten :D

Jackass the movie'yi izleyebiliyorsanız izleyin derim. Çok güzel bir derleme olmuş :) Yerlere yattım gülmekten fakat parmak aralarını dudak kenarlarını kestikleri sahne feciydi, orada hiç eğlenmedim yani :(

Oyuncak araba hadisesi apayrı bir dumur zaten. Adam röntgen çektirmeye gidince doktor ne diyeceğini şaşırdı. Ben çıkaramam olmaz ben sadece röntgen çekerim sen git çabuk kimseye söyleme sakın ha falan diyor :)

Bunların Bumfights diye bir benzer taklitleri vardıki onlar kötüydü... Direk mide bulandırıcı, eğlendirmeyen snuff görüntüler falan...

Jackass yapımı için harcanan paraları ve bu adamların aldıkları paraları düşünmek bile zor yani. Önce kusup sonra gülüyor sonra tekrar kusuyor tekrar gülüyor insan :D

Geri