Self Torture

Eyvallah. Açıklama geneldi zaten eleştirilerle alâkalı değildi. Zincirleme bir üzülme durumu söz konusu idi zaten orada. Neyse, geçti bitti geride kaldı.

Ben de büyük keyif aldım sohbetten. Eğer ki Ankara'ya gelirsem bir gün misafirinim. (oha ya zorla da olmaz ki :D) Bol bol film izleyip yorum yaparız. ;)

Sen de kendine iyi bak.

9-10 ekim tarihlerinde İzmir Rock Festivalinde çalıyoruz. kesinleşti asker arkadaşım Cenker kalan son iznini izmir için kullanacak tekrar tam kadro ve güzel bir playlist le orada olacağız sevenlerin bizimle azmasını şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum.

Türkiyedeki türk gruplarıyla yapılan en iyi konser olacak gibi gözüküyor. Hadi hayırlısı. 1 aralıkta Cenker askerden dönünce her konserde çalma planımız var 2005 de bir çok şehirde birlikte azmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Ha bu arada 3. albüm için çalışmalar başladı hehe. şimdiden 4 parça hazır gözüküyor tarzımız baya baya oturuyo diye bilirim kısaca ve albüm ismini de bulduk ama şimdiden söylenmez.

Görüşmek dileğiyle.

ya arkadaşlar yapmayın etmeyin bu grup sewilirmi be yani bu kadarmı düştünüz tamam hardcoreyi bnde sewerim deathde dinlerimde bu adamlar kuru gürültüden başka biş diil yapmayın gözünüzü sewim öldümü old-school metal noluoruz HOOOOOOOOOOOOOOOOOOP

Ya aRkadaşlar yapmayin allahinizi severseniz ya adamlar sırf bögürmekten ve salak salak ritimler calmaktan başka bişey yapmiolar türkiyede en ii metal yapan pentagram ya lütfen metal o adamlara mı kaldı KENDİNİZE GELİN O ADAMLAR SEVİLİR Mİ YA!!!!! :evil: :cry: :evil:

kusura bakmayın ama insanların zevklerine karışmak sizlerin haddine düşmez. ayrıca adamlar emek harcayarak ortaya bir takım şeyler koyuyorlar bunları bu şekilde hiçe saymakta pek yakışıkalmayan bi durum. ben self torture'u severim ve severekte dinlerin. rtn performansı için çok başarılı diyodu herkes. kişisel yorumları sınırları aşmayacak şekilde yaparsanız iyi olur. böylece kimse kırılmaz ve tartışmalara mahal verilmez.

bir ikincisi tony arkadaşım, pentegram nerde self torture nerde ? yeni başladın galiba müzik dinlemeye. bu kadar ayrı iki grubu nasıl kıyaslarsın zerre anlayamadım ? bir hardcore grubunu ancak bir hardcore grubuyla kıyaslayabilirsin. sen hatebreed ile iron maiden'ı falanda kıyaslamaya kalkarsın allah bilir. yapma etme eyleme ...!

neyse bence biraz daha düşünerek bir şeyler yazarsanız daha mantıklı yerlere varılabilir...

Umut 777 janem benim adamların ne tür yaptıgı belli deilki arkada igrenc bi bateri ritmi ordan bi adam kendi halinde bögürüyo bögürüyo bide igrenc ve monoton bi gitar ritmi buna emek harcanmaski ztn:)) bana göre söylediklerim mantıklı başkalarını bilemem:p ayrıca ben 9 yaşımdan beri müzik dinlerim

ozzy nickli arkadaşın açtığı bi diğer başlıkta bi tartışma yaşanmış. şunu belirtmek isterim böyle gereksiz bi tartışmayla bence kendinizi hiçe saymışsınız. sizi severek dinleyen biri olarak üzüldüğümü belirtmek isterim. bence biraz daha fazla kendinize güvenin. böylece çocukla çocuk olmamış olursunuz

umuT777 demiş ki:
ozzy nickli arkadaşın açtığı bi diğer başlıkta bi tartışma yaşanmış. şunu belirtmek isterim böyle gereksiz bi tartışmayla bence kendinizi hiçe saymışsınız. sizi severek dinleyen biri olarak üzüldüğümü belirtmek isterim. bence biraz daha fazla kendinize güvenin. böylece çocukla çocuk olmamış olursunuz

Teşekkür ederim yazdıkların için...haklısın ve de söylediklerinde sadece bi an dayanamadım , yapmamam gereken bişey yaptım , bidaha böyle bişey olmayacak. desteğin için teşekkür ederim tekrar.

:) bu destek her zaman sizlerle. kim ne derse desin türkiye'de hardcore vb. türlerde ne olursa olsun (iyiye gittiği sürece) desteklenmeli diye düşünüyorum. rtn'de izleyemedim sizleri. önceki gün geç açılan kapılar. erken açılınca ben geç kaldım, ama arkadaşımdan duyduğum kadarıyla baya coşkulu ve güzel geçmiş. umarım istediğiniz yerlere varma fırsatını bulursunuz...

slm oktay abi sizin izmir konseri hakkında biraz bilgi verir misin? çalışmalar nası gidio? ve son olarak mumu geldi mi veya ne zaman gelio? basarılar bi sürüüüüüüüü!?.

ilgine teşekkür ederim kardeşim. İzmir konserinde varız ve umuyoruz ki güzel bi konser olacak. şu an organizasyon ile bağlantı halindeyiz. Konserle ilgili performans çalışmalarına henüz başlayamadık bildiğin gibi mumu özel sebeplerden ötürü küçükkuyu da bulunmak zorunda ama 1-2 hafta içinde burda olacak. ama bunun yanı sıra firmalarla bağlantı kurma aşamasındayız şu an ve materyal hazırlıyoz. umarız iyi haberlerle hem kendimiz sevineceğiz hemde bizi seven destekleyen insanları sevindireceğiz. ne diyebilirim ki : sevenler kalplerini koysun bu yola bizim gibi , bizimle beraber , nefret edenler nefret etmeye devam etsin. izmirde görüşmek üzere ilgine tekrar teşekkür ederim.

kalbimiz sonuna kadar sizinleama yine de ozzy'e sölicem bi de sana söleyim mislead gibi bi FT istiyoz peson a çok fazla death e kaymış hayranları dikkate alın:)) güzel bi konser olması dileğimle...

tek diyeceğim;

sel[FT]orture

Geri