Self Torture

şu an zaten bütün baskılar tükenmiş durumda hatta biz kendi giydiklerimizi bile sattık. bu haber yeni baskı ile ilgili. bu 3. baskı ve yeni bi seri, dizaynlar farklı olacak tabi tişört kaliteside, ilk ve ikinci serileri biz basmıştık ama şu an sağlam bi merch firması ile anlaştık. çok yakında Türkiye'nin heryerinde bulabilceksiniz merak etmeyin... ( not sadece t-shirt değil bu sefer kasket , sweat shirt , bermuda kollu t-shirt ve bi sürüde süpriz olcak :) )

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

ya şu konser bi gelse... şakası bi yana acaip bir konser olucak gibi. albümdeki parçaları canlı dinlerken delirmezsem iyi.. özellikle PERSON-A!!!!!!!!!!!!!!!!

okatyım abim odtüde olmadı bari bu konserde tanışalım be abi imza falan istiyorum ben mumu tamam dedi hadi bide sen de tek cenker kalsın geriye onla da orda halledelim

By_Z bir dahaki konsere sana "ft" bayragi yaptirip vercem abi bizzat ben soz veriyorum ( bu arada ben kapida bayragi toplayanlardan biri )
Self Torture yuregimdeki butun sikintiyi aldi atti!
Cok ozlemisim canim cikana kadar pogo yapmayi!
Biber gazi mi? 2 dakka durdurdu beni sadece !
FT devam abi FT!!!

Abi ne konserdi ya! ölümüne pogo diye buna denirdi heralde. öss öncesi iyi geldi :p O biber gazı olayı cidden rezaletti! ama yinede herşey güzeldi! ölümüne FT!!!!!!!

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri