presonus audiobox usb hakkında

Arkadaşlar bu ses kartını alıcam da.prosesörden direk ses kartına girdiğimde ses kartından da pc ye tatminkar gitar kayıtları alabilirmiyim?vericeğim paraya değer mi?

Presonusun preampleri kalitelidir diye biliyorum, güvenebileceğin bir marka. İyi prosesör, iyi bakımı yapılmış kayda hazır bir gitar, düzgün ayarlanan sinyal seviyeleri ve beğenerek severek yazdığın bir ton gerek tabi ayrıca. Kayıttan sonra da elde ettiğin sesi işlemen gerekiyor. Bahsettiğim tatminkar gitar kaydı için az çok gerekli giriş seviyesinde bilinmesi gereken unsurlar. Evde güzel kayıtlar yapabilirsin bahsettiğin üçlü ile ama birazda uğraşına kalıyor gibi geliyor bana elde edeceğin ses çünkü kayıt ettim bitti şeklinde olmuyor işler. Tekrar ürüne dönecek olursak bence fiyat/performans açısından gayet başarılı. Bir alternatif olarak focusrite'ın kartlarını önerebilirim. Aslında prosesörünü söylesen daha net konuşabiliriz ne olur ne biter. Bir de yine alternatif fikir olarak guitar rig gibi bir program kullanabilirsin prosesör yerine, hiç kullanmadım ama daha tatminkar olur gibime geliyor.

Bizzat kullanıyorum , preampları fiyatına göre çok çok başarılı , sessiz çalışır. Tavsiye edebileceğim bir ürün , midi girişleri hızlıdır , fakat output lr Trs , yani tercihen xlr ballanced çıkışlı birşey arıyorsan maalesef yok sağlam bir kasası vardır . İkinci el almayı düşünürsen temin edebilirim , sıfır alacaksan da tavsiye ederim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Presonusun preampleri kalitelidir diye biliyorum, güvenebileceğin bir marka. İyi prosesör, iyi bakımı yapılmış kayda hazır bir gitar, düzgün ayarlanan sinyal seviyeleri ve beğenerek severek yazdığın bir ton gerek tabi ayrıca. Kayıttan sonra da elde ettiğin sesi işlemen gerekiyor. Bahsettiğim tatminkar gitar kaydı için az çok gerekli giriş seviyesinde bilinmesi gereken unsurlar. Evde güzel kayıtlar yapabilirsin bahsettiğin üçlü ile ama birazda uğraşına kalıyor gibi geliyor bana elde edeceğin ses çünkü kayıt ettim bitti şeklinde olmuyor işler. Tekrar ürüne dönecek olursak bence fiyat/performans açısından gayet başarılı. Bir alternatif olarak focusrite'ın kartlarını önerebilirim. Aslında prosesörünü söylesen daha net konuşabiliriz ne olur ne biter. Bir de yine alternatif fikir olarak guitar rig gibi bir program kullanabilirsin prosesör yerine, hiç kullanmadım ama daha tatminkar olur gibime geliyor.
rp 355 prosesörüm dostum.cubase ye de çok iyi hakimim.zaten luthier ustam var 2 tane onların yapmış olduğu el yapımı elektro gitarım var.prosesör ciddi anlamda sağlam.kendim tonları yazıyorum.ayriyetten kendi yaptığım distortion pedallar falan var.kafama takılan tek şey istediklerimi verebilirmi bu alet bana hepsi bu.vokali de giricem çünkü + bas gitar lada kayıt alıcanak onunla ama gitar soundları çok önemli gitar rig falan kullanmam direk prosesörden çıkıp ses kartına oradan da cubaseye.

Her şey tastamamsa süper o zaman. İşini görecektir alet, preampları kaliteli, senin için önemli olanda o zaten. Bas, vokal, gitar kaydı hepsini yapabilirsin bu aletle.

Geri