100 Derece

Ankaraya gelıolar :) tam olarak nerde nezamn cıkcaklarını bilmıorm ama bu hafta geldıklerını biliorm :twisted:

100 °C konserleri;

23 Şubat 2006 saat: 21:00'de Baraka Music & Performance Hall (Ankara/Kızılay)

25 Şubat 2006 saat: 23:00'te Peyote Bar ön grup Rumble Fish(Nevizade sok. İstanbul/Beyoğlu)

6 Nisan Perşmebe @ Studio Live / 100 °C & Cemiyette Pişiyorum & Stuka

Giriş: 7 YTL Saat : 20.30
Studio Live : Ağa Camii Sok. Karaborsanın üst katı.

pnk.JPG

Punk Night

Punk Geceleri 6 Nisan Perşembe günü 100 Derece, Cemiyette Pişiyorum ve Stuka gruplarının sahne performansları ile Studio Live ‘da başlıyor.

Studio Live Beyoğlunun en önemli canlı performans salonlarından biridir, ses sistemi ve sahne olarak en iyi mekanlardan biri olan Studio Live 1000 kişilik kapasitesi ile Ağa Camii Sokak’ da yer alıyor.

3 grubun katılıp punk ziyafeti şeklinde geçcek gecenin giriş ücreti 7 YTL olup kapılar saat 20.30 ‘da açılacaktır.

100 Derece

2000 yılında kurulan ve birçok şehirde konserlerde ve festivallerde boy gösteren 100 Derece grubu 2002 yılında katıldıkları Roxy Müzik günlerinde "bir içki firmasının özel ödülü"nü kazanan, sahneye çıkınca "biz bu ödülü kabul etmiyoruz, yaşasın rock’n roll" diyerek dikkatleri üzerine çeken müziklerine punk’n roll adını verdikleri grup 2005 yılında Ada Müzik etkiketi ile ilk albümlerini yayınladı albümden sonra Cake İstanbul konserinde alt grup olarak sahne aldı ve kendini daha geniş kitlelere tanıtmayı başran grup Emre Cebecinin askerliği öncesi son kez sahnede!

Cemiyette Pişiyorum
2000 çıkışlı 4 çekerli skamtrak post grunge-punk grubu. Türkçe müzik yapmaktadır, sadece kendi bestelerini çalar, bu güne kadar 3 kişiydi, davulcu hep değişti geçen yıl Doğan, bu yıl da Deli Gömleği grubundan tanıdığımız Özver gruba dahil oldu. Cemiyette Pişiyorum bugünlerde albüm için görüşmelere başladı.
Stuka
2000 yılında kurulan bir diğer grup Stuka çok sayıda bar konserleri verdi, 2001 yılında 8 parçalık ilk demosunu çıkaran grup, grup elemanlarının askerlik sorunlarından dolayı 2004 yılına kadar pek aktif olamayan stuka 2004 yılında ikinci demo albümlerini yayınlayıp aynı sene Barışarock festivalinde 5000 kişiyi müzikleri ile eğlendirmiştir. Son zamanlarda çok sayıda üniversite konseri veren grup yolunda hızla ilerlemekte.

06 Şubat Perşembe / Studio Live / Punk Night
100 Derece & Cemiyette Pişiyorum & Stuka
Saat : 20.30 / Giriş : 7 YTL

çok yi bi grup bence... yaptıkları müzik gerçekten de punk'n rock!.. çok yakışıyo gruba..!! çok kaliteliler.. favori gruplarım arasındalar.. kesinlikle tavsiye ederim şarkıarını bi dinleyinn!!! ;)

Geri