Düz Mantık

amauauhuh kargoyla karşılaştırıyosan ne diyim zaten sana 2135 yıllık grup..
ama yıldızların altındayı onnardan önce ettik görme olayı değil..
ve idda ediyom bizimki daha iyi müzikal bakımdan kargodaki kayıt kalitesi olsa bide.. pey pey..

2. demo taa ebesinin gözünde çıkçak ama yeni şarkılar deli oluyo kanal gircez..
bu arada babası zengin'i 5 dile çevirttirdik bi ark sayesinde öle bide danimarkaca babası zengin fln olcak galiba dsdasdas

2. demoya az kaldı bu demo gibi yarım saatlik kayıt olmucak.. 12 şarkı fln olcak şimdiden 7 tane fln var.. sözler flnda saalam yani herşey iyiledi..
Şöyle kendi şarkılarımız eşlikli bi repartuar ettikmi konserler olur

duff_mania demiş ki:
Acikcasi ben fazla begenmedim ne vokali ne de genel olarak sound u..kargo yla karsilastirma bile yapilamaz ne yazik ki
birileriyle karşılaştırılsın veya onlardan daha iyi yapmak için yaptıklarını zannetmiyorum ama yapmasalar milletimiz için daha hayırlı bi şey yapmış olurlar o ayrı mesele =)

geldim ben de konsere, iidi hoştu ama arada sözleri unutmasaydınız ve "bi dk olmadı" fln gibiler olmasaydı daa ii olurdu :D ama zaten ilk konserinizmiş doaldır :d güzeldi yani ben eğlendim

crack de baya iyi çaldı blue cherry i de beğendim hatta fotolarını bilem çektim ama sizinkileri çekemedim çünkü sonradan aklıma geldi foto mak. olduu :p :?

ben dersaneye gitmiyom baterist bilge gidiyo lakin. konsere geldiin ve yorum yaptıın için saol.. gelen herkese destek veren herkesede çok teşekkürler sıçtık biraz luthien'in dedii şeyler yaşandı ama ilk konserdi napalım artıkın.. ayrıca diğer gruplarda çok güzeldi

oh kesin gelirim..
gerek kevaşe
gerek benden cacık olmaz adlı hit single'larıyla düz mantık bizi yerle bir edecek.. Bornoz'da çok iyi grup..
e kilink'e ztn dicek bişey yok..bu konsere gelmeyen top olsun adamım

Geri