Düz Mantık

sanchez71 demiş ki:
ya kusura bakmayın ama düz mantık'ın elektrosu dışında hiç güzel bi yönünü göremiyorum .o kadar öwmüşsünüz tekrar tekrar dinliorm mp3leri ama gerçekten de "bi cacık olmaz" diyorum ve tawsiyem bass değişmeli..vokalistin ses de kötü..ne bilm işte..ama yine de emeğinize sağlık..

elektro ve vokal aynı kişi ztn..
basslarda sorun göremiorum
davulcuları izmir en iyi 3. punk davulcusu bence.
beğenip beğenmemen senin sorunun.
mp3'ler hücum kayıt farkettiysen ve bence canlı izlemeden yorum yapma.

ben düz mantığı seviorum ve destekliorum.köstek olanları ve onları rencide edenleri de çok pis kınıyorum.
teşekkürler..

devam edin beyler.. benden cacık olmaz'ın kanal kaydını dört gözle beklioruz pazar iyi şanslar..
eyw..

2 konserinizi izledm tamamen tesadüf eseri geldim iksindede ama bayıldık konsere eglendk bence iyi çalıyosunuz ve yalan olsun da hoş bi şarkı... basarılar sizeeeeee

pazar günü "benden cacık olmaz" ın kaydını yaptık. biraz sorunlu geçsede iyi gibi oldu. kanal kayıtta bile böle pis pank bi şarkı çıkardık bi garip olaydı. demo için kayıtlar devam ediyo hadi bakalım.

yollarsınız artık bızede bı demo? sız sevmesenızde eskı grubumu ben herkesı sevıyorum babuşş .. naberrr...

:D sak bı yana da harbı bı demo atarsınız ankarayada ama adıma ımzalı ısterım...

2. demo çıksın onu atarız birincisi salaş çok ikincide birinci demodan ayça-babası zengin-yalan olsun da olucak en sonda uğraşılmış kayıt şeysleriyle.. yeni projelerine desteğiz her zaman ama cekesi geç allağınıu sevresen :p

dur dur saglam abılerımın bırınden (tanırınız soylersem soylemıyım ama heyecan olsun) yardım geldı yenı super bı olusum var... :)

yakın surede o grupla demo gelıor artık ızmır ankara takılırız bırlıkte hadı hepımızın gazası mubarek olsun allaha emanet olun .... polat sen arkada kal :D :D:D

aha bırıde bu grubun bu adamın gruplarını saysam formun yarısı cıkar... bız gelıcez oralara yaz olamda nyada yazın gelelımde yer parsı wermeyız yatarızbıyerde... kosenrdende 2 3 4 5 6 7 bıra alırız oh kral ıste

sunucan tabı koturum bebe :) sız ona bakmayın

bız tanıssak ya eleman larkadaslar bıze paso kufur edenınız wardı bı :
:)

ben uyur vokalım ustekı kroda onursal davulcu bascımız cok saglam bı abımız...

bıde ben kocamn bı adamım :p ama harbı kocaman ama ayılar grubu kadar olamadım...

basarılar dıyımda mod abılerımız kızmasın

UuYuRR demiş ki:
sunucan tabı koturum bebe :) sız ona bakmayın

bız tanıssak ya eleman larkadaslar bıze paso kufur edenınız wardı bı :
:)

ben uyur vokalım ustekı kroda onursal davulcu bascımız cok saglam bı abımız...

bıde ben kocamn bı adamım :p ama harbı kocaman ama ayılar grubu kadar olamadım...

basarılar dıyımda mod abılerımız kızmasın
yannışın var ben küfr vb etmemiştim olumsuz görüşümü bildirmiştim sadece cekese karşı. Ama yeni oluşumlarınızı sonuna kadar destekliyorumdur idr.

se yyaparız bız ankarada sıze bı kosner ayarlarız fılan topluca cıkarız yatıcak yerde buluruz bı sekılde :) olmadı bızım gruba sızın grup vs olur... her bırınız bırımızde kalırsınız yada mayıstan sonra olursa bızım cıkacagımız ewde mısafıtr olursunuz

bı de varsa fazla bı bass cı yollayın aq ya demo luk basscı bulamadık konserlık fılan

oyle bı kayıt olsunkı abı butun senenın sıkıntısını atın :)

kanal kayıt anal kayıt oral kayıt ne warsa yapın :)

sonra bı zahmet banada yollayın sarkıyı

Geri