Boss Gt-8 E Patch Gönderme Sorunu

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda znprk tarafından 29 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu

1. znprk

znprk

2
    0
    101
    Merhaba,

Boss gt-8 prosesörüme internetten indirmiş olduğum pathcleri midi kablosu kullanarak gönderemiyorum. gt-8 editör programını kullanıyorum fakat bilgisayarım prosesörü görmüyor.

gt-8 editör programında Input devices ve Output devices seçeneklerinden outputta yalnızca Microsoft GS wavetable synth i seçebiliyorum ancak inputta hiçbir şey gözükmüyor. Midi kablosunun USB girişini laptopa taktığımda algılanamıyor uyarısı veriyor. Manuel olarak tanıtmaya çalıştığımda da olmuyor.

Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

2. Kerem

Kerem

315
    106
    505
    başka bir usb 2.0 kablosu ile bağlanmayı deneyim hocam. Belki sorun kablodandır.

3. znprk

znprk

2
    0
    101
    Kerem kabloda sorun yok. Eski bilgisayarımda çalışıyordu fakat bu bilgisayarım usb girişinde aygıt tanımlanamıyor diyor.

4. Kerem

Kerem

315
    106
    505
    valla dostum bende 2 dakka önce çalışan kablo birden çalışmamaya başlamıştı, o yüzden söyledim. Eğer kablodan değilse bilgisayar portlarını sıfırlamanı öneririm. Onuda şöyle yapabilirsin ; Bilgisayarım (sağ tık) --> yönet --> aygıt yöneticisi --> evrensel seri veri yolu denetleyicileri --> ve son olarak oradaki bütün usb leri kaldır. Bu uygulama usb girişlerine format atmışsın gibi oluyordu sanırım yani, usb ' ye bağlayıp çalıştırdığın herşeyi yeniden yüklemen gerekecek , yazıcılar , kameralar , ses kartları vs..vs.. bunların hepsini baştan yüklemen gerekir. :)

5. ın ve yada out put girişi bozulmuş olabilir roland um one dan takıyosan bilgisayara

6. 3 sene önce açılan konu ama aynı sorunu bende yaşıyorum
    http://i.hizliresim.com/oZZW57.png

ayalarım bu şekil

hata bu çözemedim 1 haftadır lütfen yardım!

7. @yakupnwo sorununun çözümünü tarif etmiştim. Yazdıklarımı gözden geçirip anlamaya gayret edersen problemini çözeceksin.

8. işe yaramadı denedim

Bu Sayfayı Paylaş