Reverb Tankı Değişimi Için Yenisi Nereden Temin Edebilirim? Nasıl Yada Kime Değiştirtebilirim?

arkadaşlar amfimin reverb tankını değiştirmek istiyorum. yeni bir reverb tankı nereden temin edebilirim. yaylı reverb sistemi bulunuyor ama tamir edilmesi gerekiyor. tamirle uğraşmayıp yenisini takayım diyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim. izmir'de ikamet ediyorum. tavsiyelerinde verebileceğiniz adresleri buna göre yönlendirirseniz memnun olurum. teşekürler. :)

Piyasadaki reverb tanklarinin hemen hemen hepsi Accutronics. Sitelerinde bayagi bir bilgi var.

http://www.accutronicsreverb.com/

Reverb tankini surmek icin bir "surucu" devre gerekecek. Her devre her tankı sürmez. Giriş empendansı devrenin sürebileceği seviyede olmalı. Mesela 8 ohm giriş empendanslı tankı preamp lambasıyla süremezsin trafo kullanman gerekir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Piyasadaki reverb tanklarinin hemen hemen hepsi Accutronics. Sitelerinde bayagi bir bilgi var.

http://www.accutronicsreverb.com/

Reverb tankini surmek icin bir "surucu" devre gerekecek. Her devre her tankı sürmez. Giriş empendansı devrenin sürebileceği seviyede olmalı. Mesela 8 ohm giriş empendanslı tankı preamp lambasıyla süremezsin trafo kullanman gerekir.

bilgilendirmen için teşekür ederim. bu arada benim amfim transistörlü bir amfi. Roland Jazz Chorus 120. pek sıkıntı yaratmaz heralde dimi?

Atilla abi ile konuşun isterseniz. Bende geçen günlerde Space Echo'mu verdim, elinde bir kaç adet reverb tankı vardı. Belki sizinkine uygun bir şeyler vardır.

Atilla Tan diye aratırsanız (ya da ADD+ Pedalları) çıkacaktır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Atilla abi ile konuşun isterseniz. Bende geçen günlerde Space Echo'mu verdim, elinde bir kaç adet reverb tankı vardı. Belki sizinkine uygun bir şeyler vardır.

Atilla Tan diye aratırsanız (ya da ADD+ Pedalları) çıkacaktır.

çok teşekürler kardeşim, neden benim aklıma gelmedi atilla abi diye bir an için kendime kızdım. şimdi atilla abiye mesaj attım facebooktan bakalım inşallah görür de cevap atar hemen. tekrar teşekür ederim aykankk.

Geri