Kumar (alternative)- Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda RockeR_SpidEr_MaN tarafından 7 Temmuz 2005 tarihinde açılan konu

1. merhaba arkadaşlar kumar 3 aylık bir rock cover beste grubudur 4 kişiden oluşuyor sıra sıra garajda sahne alıoruz merak edenler için pazartesi salı ve perçembe günleri garaj barda prova yapıourz bekleriz

VOCAL:FATih ulusoy
    BASS:TOLGA system
    GİTAR:YİÐİT hanzo
    DAVUL:GÖKHAN punk

cumartesi büyük ihtimalle bizi z barda sahne alıcaz yine bekleriz______

2. İyi şeyler duyuyorum hakkınızda..Allah bozmasın :p başarılar beyler :wink:

3. saol zafer işallah allah bozmaz bizde yolumuzda hızlı mutlu ve başarılı olarak ilerleriz

4. :evil: :roll: :oops: :?: :p :D :) 8O

5. Nyxx

Nyxx

21
    0
    300
    iyiler,dahada iyi olcaklar ;)
    besteyi bnm icin söleyin her zmn,öpüldünüs :p (nur)

6. :) teşekkürler nur söleriz sen merak etme :) sizleri için zaten o beste

7. bu grubu dinlemedim ama yiğit varsa damardır...başarılar beyler...yolunuz açık olsun..en kısa zamanda dinlemeye gelecem...

NOT:la hanzo ıslattım gözlerimi sonra ne yapacağdım...

8. eyvallah burak tabii benim olduğum yer damar olur....
    bak sen o gözleri ıslat beni bekle ben geliom...

9. damar damar nereye kadar...sen önce bir gitar ufkunu genişlet...bak gitarda mi'den başka akorlarda var...bestelerde onları kullan biraz...mi mi mi nereye kadar...gurudun kaldın...

NOT:gözlerimi islattım da nereye geliyon sen...hiç gitmedin ki gelesin..:D

10. amanin hazo yğitin grubu bu dinlemek isterim valla yiğitçim sonsuz destek bizden hadi bakalım...

11. saol can kardeşim....hepimiz birbirimize destek olmazsak noluruz...saolasın

12. herşeyin güzel olması için bütün çabalırımız yeni sezonda kumar bomba gibi gelicek vazgeçilmez grup olucaktır... bu kadar iddaa lıyz

13. o zaman konuyla alakalı mesaj atayım... yiğit başarılar kardeşim gökhana da selamlar güveniyoruz sizlere...

14. Fatih başarılar kardeşim. Yeni öğrendim, çok şaşırdım. Yolunuz açık olsun...

15. :D
    eyvallah herkese çok ama çok teşekkürler...

16. saolasın toreto bizde uykudan yeni uyandık zaten :) neyse arkadaşlar kumarı eylül aylarında bazı barlarda ::) dinleyebiliceksnz beste çalışmalırına yoğunlaşmaya başlıcaz umarım herşey yolunda gider sizde grup dinlersnz bizde memnun olurz :)

17. Yönetici Uyarısı: Mesaj silinmiştir. Konuyla alakasız özel sohbetlerinizi irc.turkrock.com'da yapabilirsiniz.

18. çok yakında besteler sizlere ulaşıcak.....

19. Bekliyoruz valla :) Bu adamların sempatikliği yeter sadece sahnedeki :)

20. saolasın göktuğ sizler için varız biz....en yakın zamanda kayıt elinizde...

Bu Sayfayı Paylaş