Kumar (alternative)- Ankara

...

Ben iyi olduunuzu duydum.. bayağı basseden var sizden.En kısa zamanda garage da çıktıınız bigün gelip dinlicem..ee başarılarınız devamını dileriz..

sağlam duymussunz :) iii gelicez bu seneye ilac gibi olucak biz inanıoruz az kaldı çok az kaldı tatil bitmek üzere tatilci grup arkadaşlarım ve ben tatilci vocal başlıoruz haftaya çalışmalara bu arada bizim bass cıyı merak eden varsa onu gidip garageni dj kabinin de görebilir çünkü artık orda başlamış bizim icinde iii oldu :)

arkadaşlar bu hafta sonu pazar saat 3 te deja-vu grubunun klibi var herkez çekime gelsin doldursun orayı bende orda olcam :) onalrda bizden bu arada kumar pazartesi toplaniyor hayirli olsun hadi bakalım yürü ya kulum dicekmi tanrı bize

vay fatiiim grup kurmus hayırlı olsun ne diiim 8) olm bu arada nerelerdesin ben ali numaranı degistirdin galiba bana ulas!!!!!!!!!

oooo hanzo yiğit de grupta !!!len fatih arasan bulamazdin bu kdr üretken adami!!saka bi yana artık yapın ak biseyler 8)

canacanka-t demiş ki:
hanzo hadi olum yapın bişelerde izleyelim artık vokal de oldukça iyimiş duyduğuma göre hadi abi bekliyoruz...
teşekkürler kardeş yapıcaz merak etmeyin az kaldi zaten bir şeyler yapmak zorundayız çok emek verdik çok süründük çünkü inanın böle buna kimse inanmaz ama böle işte aramızda büyük problem ler yaşandı en yakın arkadaşım ile aram bozulacaktı o derece süründük köti günler arkada kaldı yakında çok yakında bizi heryerde görüceksnz hepinizide burda olduğu gibi konserin olduğu yerde de görmek istiyoruz tüm şarkılarımıızı beraber sölemek hepbir ağızdan haykırmak istirouz :))) hadi bakalim ankara bekle ... ALİ cm bu arada sana selam kardeşim çok önce kurduk bu grubu yukarıda da anlattım zaten neler çektiğimizi görüşelim en yakın zaman da özeline msj atıorum şimdi ok numaramı

baba böle 1 grup olamaZzZZz... dehset ya super ben böle grup gormedim... cok iyisniz devamını bekliorm sizden eskişehere de bekliorm sizi.yaptıgım organizasyonlarda bu grubu caırmayı düşünüyorummm ve cok da istiormmmmmmmmm... eskişehir sayenizde sallanajak ... hoshchakalın gorushmek uzere !

RockeR_SpidEr_MaN demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
hanzo hadi olum yapın bişelerde izleyelim artık vokal de oldukça iyimiş duyduğuma göre hadi abi bekliyoruz...
teşekkürler kardeş yapıcaz merak etmeyin az kaldi zaten bir şeyler yapmak zorundayız çok emek verdik çok süründük çünkü inanın böle buna kimse inanmaz ama böle işte aramızda büyük problem ler yaşandı en yakın arkadaşım ile aram bozulacaktı o derece süründük köti günler arkada kaldı yakında çok yakında bizi heryerde görüceksnz hepinizide burda olduğu gibi konserin olduğu yerde de görmek istiyoruz tüm şarkılarımıızı beraber sölemek hepbir ağızdan haykırmak istirouz :))) hadi bakalim ankara bekle ... ALİ cm bu arada sana selam kardeşim çok önce kurduk bu grubu yukarıda da anlattım zaten neler çektiğimizi görüşelim en yakın zaman da özeline msj atıorum şimdi ok numaramı
inşallah sizleri görecez büyük yerlerde şu an sabırsızlanıyorum dinlemek için hadi gayret..

işallah herşey sekillenmeye başladı aslında yapmak istedğimz şeyleri gerçekleştirmek için artık sadece özveri kaldı özenle isteyer çalışırsak ve inanırsak o zaman bizi çok iii yerler de görebilirsnz.Ankara da ki çok bilen bazı müzisyen arkadaşlarımızn olumsuz tavırlarına aldırış edilmez ise her şey çok daha güzel olur ben sadece grup arkadaşlarımı bu konuda uyarmak gönülden uyarmak istiorum ...

slm herkese arkadaşlar gelişen son olayları sizlere yazmak istiorum.bir kadro değişikliği yaşadık 1 hafta önce yeni bir vokalist aldık ve grubta tek gitar ben değilim birde gitarist aldık onun dışındaki kadro aynı.............

CEM: vokal
ERGİN: gitar
TOLGA: bass
GÖKHAN: davul
HANZO YİÐİT: gitar

ayın 17 si bu cumartesi KUMAR biziz barda sizlerin karşısına çıkcak herkesi bekleriz.....

merhaba beyler ben herşeyi burda size herkezin bileceği şekilde dökmek istiyorum forum yöneticilerinden de rica ediorum bu msj ın ardından gelicek yorumları bir süre idare etmenizi istiyorum çünkü bu olay gerçekten çok ama çok önemli TEŞEKKÜRLER...

ben bu grup icin her seyi yaptim, arkadaslarim ve dostlarimla kotu olma pahasina. yazin bazi sebepler yuzunden ankara'da bulunamadim bu nedenle repertuar 18 sarkida takili kaldi. kendime gore onlarca sebebim var, ki bu sebepler herhangi bir ucuncu kisi icin de gecerli olabilirdi. benim icin onemli olan yapilan karsisinda dostlarimdan destek gormekti.
ama bu bana yapılmadı ve yiğit kardeşim başta olmak üzere tüm grubu ayaklandır dı ben hiç bir zaman ona sen kötü çalıosun fln demedim ama tüm onun en yakın dostları onun la dalga geçerken ben hep karşı çıktım kavgaya kadar getirdim sırf onun morali bozulmasın eksilmesin die ama karşılğında yine kötülük görüdm tolga yı gruba ben soktum ve inandım daha 3 aylık gitarist olamsına rağmen ben inandım insanlığına sıgındım ve çaldırdım sonra baktım oda kötülük le cvp verdi gökhan arkadaşımı da ben aldım gruba bunları hiçbir şekilde inkar edemez yiğit gökhan kandırıldı ve onlar gibi düşünmesede o tarafa kaçmak zorunda kaldı ve az önce konuştum gökhan la CEM e lafım yok tanımam etmem çok başarılı olmadığını söledi arkadaşım bunu sölememin sebebi şudur benden artısı olmayan bir adam benim yerime tam ankaraya gelicek iken herşey yoluna giricek iken neden tercih edilior işte bunu merak ediorum... Grup tan ayrıldığıma değil tüm bu oyunlara üzülüorum işte insanın ne olacağı belli olmuyor herkez kendine dostuna dikkat etsin sizinde başınıza gelir ise böle birşey bunu hatırlar üzülürsnz HERŞEY BELLİ OLMAMIŞ BEN YİÐİTİ BİR KERE UTANDIRDIM TEKRAR UTANDIRICAM BUNUN için YEMİN EDİORUM kendimeee saolsun .....İYİ OKUYUN VEEEEEEEEEEEEEEE CUMARTESİ BENDE O BAR DA OLUP DİNLİCEM YİÐİTN ESERLERİNİ BAKALIM NASILMIŞ BENİ TANIYAN HERKEZ GÖRÜCEK ORDA ....... HİÇ alınma yiğit hiç alınma nasıl geçen kinde boynunu eğip bana konuşamadıysan hakan dan sonra yine aynıısını yap o senin için bu durumda en BÜYÜK ERDEM LİK DİR UNUTMA

k13zg.jpg

Geri