Kumar (alternative)- Ankara

Afişi kim yapmışsa ben çok beğendim :)

Bir de gruba yeni vokali Cem ile başarılar diliyorum ;) Cemcim izlemeye gelemicem.İki stdyom bir de konserim var.Başka konsere artık.Ama haberlerinizi burdan bekliyorum.Hepinize başarılar :)

yok öle bişe beyler :) yeni vocal die yaniii herşey sonra belli olucak yeeni vocal gelicekse kumara yenide gitarist bass gelcek çünkü aynı değerdeyz bunlar la yarın konser de dinler anlarsınz ?? :)) tum açıkları sahnede makara yaparak kapatrıdım bakalım yarın kim idare edicek...cem kimse hiç birşeyi üstüne almasın o da adamlık yapmış yaniii gel söle dmişler geri çevirmemiş bende olsam aynısını yaparım ...

Yafs kusura bakma fatih yazmayım dedim ama yazacam bende...
Bu adamlar seninle zaman kaybettiklerini düşünüyorlar... yok asarım keserim cart curt muhabbeti müzikte olmaz bunu unutma...çünkü sonuçta müzik yapıyorsun ve yeteneklerin dogrultusanda müzik yapmaya çalışıyorsun....
Eger gerçekten müzik insanı olduguna innaıyorsan ve ya gerçekten müzik yapmak istiyorsan asarımları keserimleri bir yere bırakacaksın...
Müzik insanların biribiri arasındaki bagı kurar sende bu çevrede arkadaşlarına saygılı ol bence onlarda sana kibarca biz seninle çalışmak istemiyoruz demeye çalıştılar seninde bunu anlayışla karşılaman gerekir... kişisel istekleri ve tercihler insanların müzik zevklerinin önüne geçmesin...

Ne yani yarın bizizde sahne de kavgamı oluca :D
Benim bildiğim kadarıyla Cem le çalışmışlar ve bu konsere onla çıkıcaklarmış.Bide bi grubun vokali değişemez mi ya da değişti mi bascısı da değişmek zorunda mı??

Grup daha 1 hafta önce birbiriyle tanıştı ve diğer gitarın (Hanzonun) teli kopunca sahneye assolist gibi inip çıkmaya başladık üzgünüm:)

kumarın vokalde fatih mi vardı ya....... cok iyi sölüor ya duygu yuklu helal olsun herkes becceremez... tuttum onu :D

arkadaşlar bugün bende bizizdeydim...

bir haftalık bir çalışma olmasına rağmen yinede gayet başarılı bir konserdi...

tabiki ufak tefek hatalar olacaktır ama yinede güzel bir konserdi...

en çok beğendiğim parça Be Yourself oldu...:D

başarılar beyler...

Not:hanzo olm yeter artık bırak şu 90 lı karı muhabbetlerini...tellere de sakin vur...zaten ergin göttürüyor hatunları sen uyu...:D

tel kopmayaydı keşke yaa:D bu arada MMVA vokalde ben vardım teşekkür ederim. inşallah zamanla daha iyi olucak performanslar.

bu arada hanzo haklı olum ben de taksaydım gökkuşaa beresini ben de kız tavlardım! :D

bu_rak demiş ki:
arkadaşlar bugün bende bizizdeydim...

bir haftalık bir çalışma olmasına rağmen yinede gayet başarılı bir konserdi...

tabiki ufak tefek hatalar olacaktır ama yinede güzel bir konserdi...

en çok beğendiğim parça Be Yourself oldu...:D

başarılar beyler...

Not:hanzo olm yeter artık bırak şu 90 lı karı muhabbetlerini...tellere de sakin vur...zaten ergin göttürüyor hatunları sen uyu...:D

saolasın manevi kardeşim benim.....valla 2 stdyo yaptık ama düzgün eleştiriler gelio...sevindirici yani....

kız meselesine gelince 45 yıldır piyasadayım bi düşüremedim yav

herkese tek tek teşekkürler arkadaşlar başta deprem ,,,burak,,canancankatcım can kardeşim...51 promil....saolasınız

grubun son kadrosu arkadaşlar:::::::::::

CEM:vokal

ERGİN:gitar

TOLGA:bass

GÖKHAN:davul

HANZO YİÐİT: gitar

Geri