Kumar (alternative)- Ankara

depo ben dikkat edersen bu sefer keserim li bişe yazmadım bunu yiğite de söledim bu gibi muhabete grup arkadaşlarım la girmem ssadece sert konuştum bunu anlayamadıysan buaraya cvp yazıp da milleti gazlama kardeş iiii bak iii oku ikincisi ise o gun bende ordaydım adam lar söledi indi bende gittim eyvallah dedim ordan ayrıldım hee vocal e gelince bu gruba yazık olmuş die yanıma kaç kişi geldi bunu da sen anlayamdıysan depo sende müzisyenim die geçinme kardeşim sen bana böle dersen bende sana işte böle devam ederim doruya doruuu yaniiii yanlış yok şimdi hee 2. gitarist deli bişe manyak çalıo çocuk o gun bide o gitarist olmasaydı nasıl olurdu tahmin edin gökhan kardeşime de sölim çok deli çaldı eksiksiz ben ona güveniodum herzaman kolluyodum eleştirilere karşı işte kendini bir kere daha gösterdi ve çıktı adam gibi çaldı ama yine diğer elemanlar gibi üzgün indi o ayrııı o da düzelir kumar da düzelir bende bunu istiorum düşman değilm çünkü o grupta hala emeğim var hala dostum var devam etsinler başarılı olsun lar vocal de düzelir bunlar sorun değiL çalışıp yaparlar...ben çalışmııodum kalktığım gibi geliom dum ama olumlu eleştiriler alıodum buda ayrıı allah ona vocal a de gün göstersin başarlı olsun eyvallah KUMAR başarılar ....

deli sistor elemanlarına tek tek teşekkürler destekleri için...
bu arada bu sayfayı lütfen daha fazla bu muhabbetlelrle sıkıcı hale getirmeyelim...

RockeR_SpidEr_MaN demiş ki:
depo ben dikkat edersen bu sefer keserim li bişe yazmadım bunu yiğite de söledim bu gibi muhabete grup arkadaşlarım la girmem ssadece sert konuştum bunu anlayamadıysan buaraya cvp yazıp da milleti gazlama kardeş iiii bak iii oku ikincisi ise o gun bende ordaydım adam lar söledi indi bende gittim eyvallah dedim ordan ayrıldım hee vocal e gelince bu gruba yazık olmuş die yanıma kaç kişi geldi bunu da sen anlayamdıysan depo sende müzisyenim die geçinme kardeşim sen bana böle dersen bende sana işte böle devam ederim doruya doruuu yaniiii yanlış yok şimdi hee 2. gitarist deli bişe manyak çalıo çocuk o gun bide o gitarist olmasaydı nasıl olurdu tahmin edin gökhan kardeşime de sölim çok deli çaldı eksiksiz ben ona güveniodum herzaman kolluyodum eleştirilere karşı işte kendini bir kere daha gösterdi ve çıktı adam gibi çaldı ama yine diğer elemanlar gibi üzgün indi o ayrııı o da düzelir kumar da düzelir bende bunu istiorum düşman değilm çünkü o grupta hala emeğim var hala dostum var devam etsinler başarılı olsun lar vocal de düzelir bunlar sorun değiL çalışıp yaparlar...ben çalışmııodum kalktığım gibi geliom dum ama olumlu eleştiriler alıodum buda ayrıı allah ona vocal a de gün göstersin başarlı olsun eyvallah KUMAR başarılar ....

Fatih bunları niye yüzüme söylemiyorsunda gelip buraya yazıyorsun...Bir önceki sayfadada bana küfreden sensin biliyorum başka bir nick alıp niye ayıp ediyorsun şimdi.... Yüzüme kardeş diyip arkamdan lafmı ediyorsun bumu adamlıgın bumu delikanlıyım diyipte sokakta dolaşman... Yazık fatih yakıştıramadım sana....
Hanzonun telindeki mesajlarını gördüm ve yazdıklarını biliyorum...Ne yazıkki fatih müzisyenlik ruhuna sahip olmayan birisin...

bak fatih herkes sana cevabını güzelce veriyo ama sen hala anlamsız konuşuyosun. o gün depo'ya da aynı hareketi yapmışsın bak bilmiyodum cevap atmayacaktım ama gelip benim de elimi sıkmadın mı kendin? eyvallah abicim diyip güleryüz göstermedin mi? şimdi ne bu tavrın?

haa, gerek bizim grubun çalışı, gerek benim vokalim hakkında söylediklerine hiçbi yorum yapmayacağım. bunun tek nedeni de daha bu grupla bir konsere çıkmış olmam ve daha gerçekten üzerine bıdı bıdı konuşulcak işler yapmamış olmamız. zamanla olacaktır herşey, ama ben kendimi de bilirim grubumu da bilirim, boş konuşmam. şuraya ben lafımı atayım da ne de olsa karşılık gelir demem. ne zaman ki bu grup istediklerini başarmaya başlar o zaman eleştirilere cevap hakkım olur. ben iyi yada kötü bi vokalimdir, ilerde daha iyi olurum yada daha kötü olurum.. bunlar farketmez. ben en başta kendi grup elemanlarımın beni beğenip beğenmediklerine bakarım.

lütfen bu forumu kirletmeyelim. gelen mesajlar sırf konuşmak için değilde, bir işe yaramaları için atılsın.

beyler bakın beni yanlış anlıosunz benim sizinle artık kimsyele sorunum yok olmasını da istemiorum cem sana da başarılar kardeş aynı tebessümü yine gösterip başarılı olmanızı dilioyrum ne diiim size daha kardeş ok sorun yok kumar la ve sizle aram da tamam destekcinizm bundan sonra depo sana gelince kardeş seni ne kadar sevdiğimi bilirsn ben sana küfür edermiyim olm ne alaka o forumdan atılan ben değilm semih die bir arkadaş samsundan bana sonradan söledi böle böle yaptım die bende dedim ki yanlış adama ters çıkmıssın ben o adamı kardşeim gibi severim dedim yanlış anlama kardeş seninle sorunum yok seni hala severim görüşünce konuşurz ayıpsın ve sana bişe dicem yiğitin telde ki mesaj ı anlamadım senin için ben en ufak küfür etmem depo bunu bil bilen adamsn bu işi yapan en iyi yapan adamsın bunu yüzüne de dedim yapma yaniiiii konuşurz halladerz merak etme anlatırım sana

ulan fatih ulan cem yada ulan diger vokalin yerini simdiki vokali eski vokali tartisan arkadaslarim sizlere sesleniyorum... Eskiden vokal Fatihdi dimi arkadaslar ?? Vede iyi kötü elestiriler aliyordu, calisiyordu veya calismiyordu öyle yada böyle gruptan kendi istegi ile yada grup üyelerinin karari ile grupla iliskilerini kesti öyle degilmi.?? Daha sonrada daha iyi veya daha kötü bir vokal Cem geldi degilmi ?? Bence bu kadar yeter tartismaya ne gerek var ne mana var anlamadim ?? Her grupta böyle seyler olur bi insan gider diger insan gelebilir... Mesela su an dinlediginiz mor ve ötesi olsun athena olsun metallica olsun hep ayni elemanlarlami calistilar.. Hayir tabiki, eger grup verimli olmak istiyorsa ilk bastan aralarinda iyi anlasmalari gerekir ama diger sekilde ne kadar mükemmel olurlarsa olsunlar, ne kadar mükemmel müzik yapsalarda sonunda ip kopar herkes kuyuya düser, kurban örnegi yeter sanirim. isallah grubun istedigi olur grup anlasabilir kendi arasinda, grup ilerilere dogru adim atar biz hepimiz bunu amac gütmeli bunu hedef bilmeliyiz arkdaslar.. Tesekkür ediyorum insallah birazcik bakis acinizi degistirebilmisimdir..

doğum günümde en küçük bi hediye almama cimriliğini çok güzel gösterip, bi de emrivaki bir stüdyo çalışmasını, sonra da diğer günkü konseri hediye diye dayatan grup elemanlarının ben taaa... :D

neyse hadi hayırlısı olsun diyelim.. :D

Ben çok eğlendim ya siz.. ( denyo solistin benim adaptörü çıkarması , hanzo yiğitin drive ı kısıp tiz i açması :D tolganın her şarkı bittiğinde hysteria çalaması :D salak benimde her konserde bereyle çıkmam hariç ) :D haa bide unuttum yılların solisti gökayın çıkıp daha mutlu olamamı söylemesi olay yaratacak orda olmalıydınız:D

ee bidaha ki konser ne zaman??? bu konsere gelemeyenler için telafi olarak falan...:) ergiiiin beresizde tatlısıın :)

ergin çok mütevazisin... abi neden tam bi rockstar lık yapıp "çalmam ben lan bu parçayı" diye sahneden inmeni de anlatmıyosun? :D denyooo! :D

Geri