Kumar (alternative)- Ankara

erginn demiş ki:
Ben çok eğlendim ya siz.. ( denyo solistin benim adaptörü çıkarması , hanzo yiğitin drive ı kısıp tiz i açması :D tolganın her şarkı bittiğinde hysteria çalaması :D salak benimde her konserde bereyle çıkmam hariç ) :D haa bide unuttum yılların solisti gökayın çıkıp daha mutlu olamamı söylemesi olay yaratacak orda olmalıydınız:D
zuhaahaha süper la

bugün benim doğum günüm... 3 EKİM............ve 7 kişi falan kutladı çok ezik hissediyorum kendimi otobüste ağladım sabah piskolojim bozuldu........sabahtan beri yanlız dolaşıorum tek başıma kendi kendime doğum günümü kutluorum çok kötü yaaaaaaaa.şimdide internet cafede can sıkkınlığımı gideriyorum çok kötüyüm..........

kardeşim çok özür dilerim ya bak tanışalı da kısa zaman oldu öğrenemedik ki doğum gününü... :( DOÐUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HANZO! hehe :D

Ben kutladım ama olsun bi daha kutliycam.. Doğum günün kutlu olsun hanzocuğum...

Üzme tatlı canını sıvazla patlıcanını...

imgshow4jr.jpg

Lan Hanzo rocker doğum günün kutlu olsun yafrum :D üzülme daha sahneye çıkacan ha ;) sonrasını düşün kendine gelirsin zaten heüheüeh hadin bak kızarım şşş :)

olm tabi lan ben o pozu rock star edası ile çektirdim büyüyünce rock star olcam heheheehehe..bu arada taliblilere açığım hehehe..ulan bide tesadüf bugünde aynı kıyafeti giymişim fotodaki kıyafetimi........

bu arada herkese çok teşekkürler.........

maresalx seni hatırladım tabi saolasın

la yiğit o foto güzel la :)) ama bişe dicem sen o gitari hiç sevmiosun abi neden onun la resim çekndin sana jackson :) yakışır
kardiş onla çekin sen bak sölim sana

RockeR_SpidEr_MaN demiş ki:
la yiğit o foto güzel la :)) ama bişe dicem sen o gitari hiç sevmiosun abi neden onun la resim çekndin sana jackson :) yakışır
kardiş onla çekin sen bak sölim sana

oooooooo saol fatih öle şekil fotolarımız oluo bazen.tabi bide jackson olsa fena olmazdı dimi........

hanzoya özel ibanez rg-3020 hazo slx full drive bi gitar yapmışlar ondan bahsediyodur ya :D foto da tam arkadaşlarından dışlanmış kendini müziğe vurmuş kalbi kırık yaralı bir insanı andırıyor :D

Geri