Abd Politikası'na hayır!...

'Forum Meydanı' forumunda anarchist_hippy tarafından 9 Temmuz 2005 tarihinde açılan konu

ABD'ye karşımısınız?

1. Evet!

100.0%
  2. Hayır!

0 oy
    0.0%
  3. Olsada olur olmasa da...

0 oy
    0.0%
  1. Merhaba!...

Başlıktan da anlayacağınız gibi buradan yeni bir kampanya başlatıyoruz. ABD'nin ülkemizdeki etkisini hepimiz biliyoruz. Şu andaki başbakanımızın ABD'ye olan yakınlığını da. İşte bunun için buradan sesleniyoruz:
    ABD'ya hayır!...

Bunu söylerken arkamıza hiçbir ideolojiyi almıyoruz. Sadece ABD'ye hayır diyoruz ve sizlerin katılımıın istiyoruz. Bu ülke ABD artık kamburundan kurtulmalı ve kendi başına dik durmalıdır. Atarük'ün kemiklerini sızlatmak yerine onun ruhunu şâd etmelidir.

Herkese söyleyin, herkes bilsin!... Her yere yazın herkes okusun!... Bu ülke artık ABD'yi istemiyor!!...

Yeniden sesleniyoruz: ABD'ye hayır!

Teşekkürler!...

2. ABD'ye hayır...

Arkadaşlar ulkemiz gün geçtikçe ABD somurgesi haline geliyor. ABD ve ulkemizdeki destekçileri sayesinde ulkemiz gun geçtikçe fakirleşiyor gun geçtikçe yabancıların elince oyuncak oluyor. Ataturk'un ve atalarımızın kanlarıyla hayatlarıyla bu hale getirdikleri ulkemizi ABD'ye yem etmeyelim!!!

3. millet cok kuzu kaldık artık bi ses vermemiz gerekio.... Ne zmana kadar ABD kuklası olucaz. Bu ülke kesinlikle ABDnin oyuncagı olmayı haketmiyo. Sonumuz somurge devleti olmamalı.... Biz bu devleti kendi ellerimizle kurduk simdiyse kuzu kuzu yavas yavas ABDye bırakıyoruz varmıdır böle yagma yaaaa

4. ABD yönetimi ve onun doğrultusunda hareket edenlere elbette ki hayır ama, kendi halinde yaşayan Amerikan insanıyla bir alıp veremediğim yok şahsen benim.

Yönetimler genelde gücünü halktan alır gözükse de bence genelde halka rağmen kendi burunlarının dikine gitmeyi severler.
    Sonuçta hedef aynıdır.

O nedenle yönetimlerle halkı birbirine karıştırmamak lazım.

Örneğin hükümetin aldığı karalar nedeniyle "Türkiye'ye Hayır!" diye bir kampanya düzenlense rahatsız olmaz mıyız?

Elma-armut meselesi

5. Tamam o zaman.. Senin yaptığın gibi bir kavrama takılalım ve hiçbirşey yapmadan "masum(!)" ABD halkının ülkemizi istilasını seyredelim.. Ne dersin?!

Sorunun kiminle olduğu yazımda açıkca belli zaten konuyu dağıtmasak!?!?

6. Yani sen ABD'ye hayır derken top yekün her şeyiyle hayır diyorsun öyle mi?
    Yani bundan sonra hiçbir ABD malını tüketmeyecek, filmini seyretmeyecek, müziğini dinlemeyeceksin öyle mi?

Eğer kültür emperyalizmine karşı çıkarak yada ekonomik olarak savaşalım diyorsan eyvallah ama böyle slogan devrimcisi olmak işe yaramaz.

7. evet kesinlikle biz orada masum abd halkını değil ulkemizi işgal etmeye çalısan abdli şirketleri burokratları protesto ediyoruz

8. ABD'nin politikalarına hayır diyorum adam gibi dursalar tamam sevecem de ..
    sözünü doğruluyorum bush'u sevmem babasını da sevmezdim zaten :lol:

9. Bence türkiyeyi AB'ye değil,ABD'ye alsınlar

10. valla yakında böle giderse turkiyeye abd'yi alacaklar

11. cok yerinde bi soz olmus kutlarım :D

12. İyi demişsin :D

13. o zaman ab yi de abd yi de :D

14. sende sabahtan beri herseyi....
    nese konu dağılmasın

15. yeri gelince onlar bizi yapmadan erken davranalım :D

16. sende haklısın valla ne yalan sölim.

17. ABD'ye hayır.
    Hiçbir başlangıç kolay değildi..
    Hiçbir eylem rahat olmadı..
    Hiçbir isyan kansız bastırılamadı..
    ABD'ye hayır!
    Çok doğru ve yerinde bir girişim olmuş. Kimbilir, belki kendi aramızda çoğunluğu sağlarsak bizi ciddiye alırlar. Tüm yardakçılara ve yalama-yağlama'cılara karşı: ABD'ye Hayır!!!

18. sana bi bağimsizlik hikayesi özeti:

Cezayir eskiden Fransizlarin sömürgesi altinda sömürülüyomus..Cezayirde ürettikleri mali dış ülkelerde ne kadara satiyosa fransizlar cezayirde'de ayni fiyata satiyolarmiş...bölece herseyden kar ediyolarmiş...Cezayir halki özgür kampanyalar propagandalar yapmiş ve sonunda herkes fransiz mallarini boykot etmiş..yaneh kimse fransiz mallari tüketmemiş kendi ürettikleri yerli mallari tüketmeye baslamişlar. fransizlar ilk basta fazla takmamiş ama bunu bütün cezayir yapinca bütün fransiz sirketleri kapanmiş!... ( bu hikaye bana böle anlatildi )

bizde yapabiliriz ama cok zor anarchist_hippy anlatmişti yanindaki kızı diğer forumda türkce kelimeler yerine falan ingilizce kelime falan kullaniyomus...abd ve ingiltere kendi kültürlerini ve dillerini öle güzel kullanip insan içine cikariyo ki herkes onlari konusunca bi bok olcani sanip türkcenin arasinda ingilizce kullaniyo!!!bölece ingiliz ve amerikan kültürü yayiliyo... bence biz öncelikle bu yayilmayi durdurmaliyiz...sora zaten gerisi gelir...

BU SRADA HAİR DİYEN BENİM YANLİŞLİKLA OLDU!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

19. "Slogan devrimcisi" olayını nereden çıkattın, nereden uydurdun, neden uydurdun bilemiyorum. Ama bizlerin burada ne yapmaya çalıştığımız oldukça açık... Lütfen saçmasapan şeylerle konuyu bulandırma olur mu?

Seninde anladığın (ama anlamamaya gayret gösterdiğin gibi), bizler burada topyekün bir ABD karşıtlığı için uğraşıyoruz. Sorunumuz ne sadece ABD hükümetiyle, ne sadece ABD halkıyla, ne de sadece ABD şirketleriyle!...

Sorunumuz tamamen bu ülkede ABD mandası yaratmaya çalışan kişilerle. Sadece ABD'de değil, ülkemizdeki ABD yandaşları da buna dahildir!... Madem ABD mandasını bu ülkeden atmak istiyoruz, o zaman onun destekçilerinin de, en az ABD kadar dışlanması, mallarının da en az ABD malları kadar boykot edilmesi gerekli!...

Kısaca senin bahsettiğin Kültür emperyalizm'ine karşı çıkıyoruz. Ancak bunun için de halkın bilinçlenmesi gerekiyor. Bundan dolayı da sloganlarımızla yola çıkıyoruz... ABD'YE HAYIR!!

Teşekkürler...

20. Bakın bir noktaya dikkat çekmek istiyorum;
    ABD de FBI iç istihbarata CIA ise dış istihbaratla ilgileniyor.ve İstanbul'da bir FBI bürosu var.Anlyacağınız Türkiye çoktan Amerikanın bir eyaleti olmuş.

Bu Sayfayı Paylaş