Kulaklık Önerisi

'Müzik Endüstrisi' forumunda Dezuh tarafından 7 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

 1. İyi akşamlar arkadaşlar, 200 liralık bir limite kadar bir kulaklık almak istiyorum, düşük frekansları da verebilmesi ve desibelinin yüksek olması aradığım özellikler. Sennheiser'ın birkaç kulaklığını frekans aralığının dar olması, phillips'in birkaç modelini de desibelinin düşük olmasından dolayı eledim. Bu özelliklere uyabilecek, dinlerken basları da net duyabileceğim, berrak bir kulaklık önerebilirseniz çok sevinirim [​IMG]
   
 2. epey önceden senheiser cx300ii kullanmıştım onu da elediniz mi bilmiyorum ama sesleri epey tatmin ediciydi basları da oldukça iyiydi. şu anda beats studio kullanıyorum onunla kıyaslarsam cx300ii kulak içi olmasına rağmen basları oldukça iyiymiş. tiz sesleri de o fiyattaki çoğu kulaklıktan iyi verir. biraz daha bütçeni yükseltirsen akg falan var onlar da iş görür kulak içi ;)
   
 3. kulaküstü alma niyetindeyim aslında, kulakiçi kulaklıklar ufak yaralar oluşturuyor kulağımda, varsa kulaküstü önerilerinizi alabilir miyim? teşekkürler yine de :)
   
 4. kulaküstü olarak monster beats'in tüm ürünlerini denedim sizin bütçenize en uygunu solo hd'ler onlar da çok güzel aletler ancak fiyat olarak 500 lirayı buluyor diğer markalarla ilgili yorum yapamayacağım :)
   
 5. 500 lira zorlar benim bütçemi biraz, hatta oraya çıkmam çok zor olur, teşekkür ederim yardımınız için :)
   
 6. bu frekans desibel aralıkları ne kadar doğru bilinmez.
  Philips hepsinden iyi frekans gösteriyor, ama hifi ses vermiyor.
  Birde philips akşamı kırılmıştı, sağda solda ses dengesi bozulmuştu.
  Beyerdynamic tavsiye edebilirim.
  http://www.kulaklik.com/
  burdanda bakabilirsiniz.
   
 7. CMB

  CMB

  Marshall Major kulaklık bence o fiyata alınabilecek en iyi kulaklıktır.200-230 tl civarında
   
 8. Bende bi kaç hafta önce arayıştaydım. 1 haftalık araştırma sonucu shure se215 te karar kıldım ve aldım. Gayet memnunum.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş