45 Yaşındayım Ve Oyun Oynuyorum

2 gün önce Gtx 1080 aldım. Bayağıdır mağaradaydım oyun pcsi olarak. Skyrim i zamanında bayıla bayıla oynamıştım. Acaba Oyun önerebilecek varmı? GTA5 ve Witcher 3 hariç :)

the divison u ilk çıktığı gün aldım fakat 1 hafta deli gibi oynayıp bıraktım. devamlı oynayacak bir kaç arkadaşınız yok ise almayın derim.

madem rpg seviyorsunuz fallout u oynamışsınızdır zaten.oynamadıysanız da oynayın mutlaka :)

Fallout un hiç bir oyununu oynamadım. Hep gördüm merak etmişimdir pek fazla mystic fantastic ortamı yok diye ilgimi çekmemişti işin aslı. Bu aralar oyunlara bir hayli para verdim Fallout4 ün cracklisi falan varsa indirip denerim :)

@Hotamis, fallout'ları genel olarak özetlemek gerekirse genelde her oyun nükleer savaş gibi bir şeyin sonrasında geçiyor ve oynamadan anlayamayacağınız çok değişik ama çok zevkli bir ortamı var :) Diğer hiçbir oyuna benzemiyor, en azından bir oynayıp göz atmanızı tavsiye ederim.

@Hotamis, fallout'ları genel olarak özetlemek gerekirse genelde her oyun nükleer savaş gibi bir şeyin sonrasında geçiyor ve oynamadan anlayamayacağınız çok değişik ama çok zevkli bir ortamı var :) Diğer hiçbir oyuna benzemiyor, en azından bir oynayıp göz atmanızı tavsiye ederim.

Baktım cracklisi varmış akşam eve gittiğimde indireceğim. Bu oyun RPG ögeleri kötü de olsa var denmiş hep eğer öyleyse Lore kısmına hakim olmak isterim oynadığım oyunun, serinin önceki bölümlerini oynamadan da keyif alırmıyım ki? Birbiriyle bağlantılımı hikayeler?

Baktım cracklisi varmış akşam eve gittiğimde indireceğim. Bu oyun RPG ögeleri kötü de olsa var denmiş hep eğer öyleyse Lore kısmına hakim olmak isterim oynadığım oyunun, serinin önceki bölümlerini oynamadan da keyif alırmıyım ki? Birbiriyle bağlantılımı hikayeler?

Efem sizi şöyle alalım o zaman: The Storyteller: FALLOUT - YouTube
Spoiler var tabi doğal olarak, ama internetteki Fallout lore'unu anlatan en kapsamlı yer de bu playlist.

Ps3 üzerinden destiny oynayan varsa ekleşelim, bazı görevler tek başına kasıyor. Bir de adam gibi fireteam kurmak sıkıntı, crucible'da ve elder's prison'da eziyet oluyor oyun. Genelde gece saatlerinde girebiliyorum, bazen gündüz de fırsatım oluyor. Psn kimliğim; akchamurat.

Ubisoft şirketi 30. yılına özel olarak her ay 1 adet oyunu ücretsiz olarak siteye koyuyor. Geçtiğimiz son iki ayda Prince of Persia ve Splinter Cell'in bir oyunu bedava verilmiş. Bende yeni farkettim olayı. Bu ayda da efsane oyunlardan Rayman : Origins var. Rayman çok eski ve eğlenceli bir oyun. Bu oyunu da yanılmıyorsam 2011de çıkan oyunu. Sevenler indirsin diye buraya da yazayım dedim.

Ubisoft Club

Üyelik alıp Uplay'i indiriyorsunuz ve oyunu oradan indiriyorsunuz. Uplay, ubisoft'un oyunlarını indirme platformu. Steam benzeri bir şey.

Geri