Ezdrummer Win 7 64-bit'de Çalışmıyor

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda Kerem tarafından 11 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    arkadaşlar programı çalıştırabilmem için bi patch falan varmı?

2. dostum update leri bulup kurarsan çalışacaktır.

3. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    Abi bu updateleri arıyorumda bulabilmiş değilim bulabileceğim bir site varmı.

4. torrent olarak araştirirsan bir sürü çıkacaktır..

5. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    1-2 tane indirdim fakat şöyle bir problem daha oldu. Ezdrummer'ı yükleyemiyorum fakat bu patchler ezdrummer yüklüyken yüklenmesi gerek diyor. Ben mi yanlış yaptım acaba?

6. ezdrummer yüklü olmasına rağmen böyle bir hata alıyor isen muhtemelen patchlerin kurulum yolu ile pc'ndeki ezdrummer klasörü farklıdır.. bir kontrol et bakarız.

7. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    sanırım demin yanlış anlattım abi. ezdrummerı windows 7 olduğu için yükleyemiyorum. Bunun için patch indirdim onlarda ezdrummer'ın yüklü olması gerektiğini soyluyor.

8. o zaman çalışan bir ezdrummer bulman gerekiyor torrentleri arşınlayarak.. sadece ezdrummer ile bitmiyor, içinde istediğin update ler de olmalı.. bulduğun torrentin çalışıp çalışmadiğini commentlerinden anlayabilirsin.

9. demonoid sitesinde çalışan bir ezdrummer var bu arada kendi kullandığım.. içinde updateleri v.s. her şeyi var.. şöyle de bir resim alayım..

Ekran Alıntısı.JPG

Kerem bunu beğendi.
  10. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    yeniden indiriyorum belki bendekinde problem vardır :) Teşekkürler abi.

11. rica ederim. umarım yardımcı olmuşumdur.

12. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    şuanda herşey güzel fakat key gireceğim sırada keymaker'a bilgisayar adını doğru girdiğim halde yanlış diyor :)

13. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    Şuanda o problemide hallettim tüm yardımları için bluescaster 'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

14. rica ederim. her zaman.

15. Meraktan soruyorum, bilgisayarın işletim sistemi tam olarak nedir?

16. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    win7 64 bit abi

17. Tamamda win 7 ne? home mu? pro mu?ultimate mi?

18. neyse ben şunu diyim win 7 ultimate te sorunsuz herşey yükleniyor bende home falan vardı sonra win 7 ultimate yükledim yüklemede hiç bir sorun yaşamadım.

19. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    home var.

20. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    sanırım önceki indirmemde bozuk dosyalar vardı. Yeniden farklı bir yerden indirince sorun düzeldi :)

Bu Sayfayı Paylaş