Özlem Tekin

ewet bende bir zamanlar hastasıydım bahar klibini izleyenler vardır ii msıkı kliptir özlem cinayet işledikten sonra kocasını ormana gömüyo saçlar kazılı filan süper bence sonra polis arabanın yanına geliyor rock müziğinin ikinci kraliçesiydi bir zamanlar neden diye sorcak olursanız şimdi tek başına albümüyle iğrençlik ötesi evanescane cover larıyla bezenmiş eminemden bir parça almış ve tabi sonra kendi tarzını katmış bas gitarla ÇORBA OLMUŞ RESMEN şimdi yeni albümü çıkıyor bence karadeniz türküleriyle bezenmiş hasretle bekliyom :mrgreen: :beer :tap: :icelim

Sarkinin ismini bilmiyorum ama ilk radyoda duydugumda Ö. T. oldugunu bilmedim ve radyoya telefon actim. Ö. T. ´nin yeni albümü dediler. Cok hosuma gitdi bu tarzi. "Yazmamislar" da cok güzel. Albümünü elime gecirsem kacirmam.

kisin kemanci daki konseri mukemmeldi...son albumun soundu biraz b.ktandi kabul etmek gerek ama o sarkilar bu kadar mi guzel solenir sahnede...Ozlem tekin rulezzz!!!!!

mükemmel bir performansı var.fakat rap e yönelmekte bunu röportajlarda açık bi şekilde ifade ediyor.(direk olarak degil tabi ki de) oyunculuğu da gayet güzel.çok başarılı..

rock müziğini tam anlamıyla terk etti özlem tekin.sinema filmi son albümün çok fazla rap a kaçması derken dizi oyunculuğu ..... zaten bunu kendiside söylüyor.bir röportajında değişen dünyaya ayak uydurmalıyız gibilerinden bir şeyler söyledi.yani onuda kaybettik.(en son olarak rock coke katılması bunu gösteriyor.)

abi ilk albümü harikaydı özelliklede yar bana varmadı şarkısı sonra cıvıttı bence özellikle o laubali adlı parçası ve klibi iğrenç ötesiydi.Sonra da dişi eminem ayaklarına filan yatmaya kalktı erkek düşmanlığı filan cıvıttı ya.Her albümde farklı bir tarza yöneldi

LOTUS_TURK demiş ki:
abi ilk albümü harikaydı özelliklede yar bana varmadı şarkısı sonra cıvıttı bence özellikle o laubali adlı parçası ve klibi iğrenç ötesiydi.Sonra da dişi eminem ayaklarına filan yatmaya kalktı erkek düşmanlığı filan cıvıttı ya.Her albümde farklı bir tarza yöneldi

+100000000000000

bu arada harun tekinle bir akrabalığı fln yoktur heralde?

onu bilmiyorumda özlemin artık rock müziğine ait olmadığından eminim ama yazık oldu gerçekten geçen çeşmede tatildeydi o öğlen sıcağında elinde votkayla sağa sola sallanıp duruyordu

bilemiyorum ozlem bizim tanındıgımız ozlem tarzından cok uzakta en son albümü kasa kasa 1 kere dinleyebildim hosuna giden varsa ayrı konu ama benim gibi dusunende coktur eminim

özlemin yeni grubu ozz harika bi grup özlemin tarzına göre çok daha sert bi sound u var.grup da zati özlemin şimdiye kadarki konserleinde arkada çalan orkestradan oluşuyo harikalar rock'n coke dada süperlerdi ama özleme o böğürme sesi hiç yakışmıyo :eek: :p

bence özlem tekin rock'ncoke ta gerçekten çok komikti. Kendisi zamanında çok başarılı işler yapmış volvox zamanları olsun ilk albümleri olsun ancak bir frekans röportajında sarfettiği "devir hip-hop devri, ben emineme aşıgım zaten artık ben de hip-hop yapacagım rock'ın modası geçti" cümleleri özlem tekini benim gözümde ebediyen bitirmiştir. Festivalde de çok ama çok kötü bi sahne performansı vardı bence, cıvıl cıvıl halinden yine sıyrılıp black tribine sokmuş kendini, bir de arada brutal denemeleri oldu tabi ama beni sadece güldürdü. hele bir de arada bir "ragkıngoookg" diye böğürmeleri çok ama çok komikti...

kadının yeni grubundaki bass çısı ve gitaristi çok iyiydi tek beşına özlem tekini pek sevmem ama grup kavramını getirme çabası güzel... ayrıca rock n coke taki sahne kostümleri ve yüz boyaları gayet iyiydi.... ama özlemtekinin her şarkı bittiğinde rockn coke demesini kınadım... sanıyorumki özlemtekine bunu söyletenler festival organizatörleriydi .....yoksa kimse kendi zevkine kimse sahneden reklam yapmak istemez

darkwingduck demiş ki:
kadının yeni grubundaki bass çısı ve gitaristi çok iyiydi tek beşına özlem tekini pek sevmem ama grup kavramını getirme çabası güzel... ayrıca rock n coke taki sahne kostümleri ve yüz boyaları gayet iyiydi.... ama özlemtekinin her şarkı bittiğinde rockn coke demesini kınadım... sanıyorumki özlemtekine bunu söyletenler festival organizatörleriydi .....yoksa kimse kendi zevkine kimse sahneden reklam yapmak istemez
aynen ya katılıyom arkadaşa

Geri