Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Purgatory84 demiş ki:
hadi bakalimmm bekliyooss konserlerinisii bi canlanalimm yaa bu ölü sehirde ne kadar etkinlik varsa istanbulda Ankarada heavy metale gereken deger verilmiyo buda benim çok zoruma gidiyoo hasretle konserlerinisii bekliyosssssss :twisted: :evil: :twisted: :metalhead :metalhead :metalhead

Hakkatten yazin ölü sehir walla. ;)

Ama sunu soliyim eylülden önce konser yapmamiz biraz zor :?
Yinede sagol :) Konser haberimizi burdan takip edebilirsin :)

Eywallah...

:twisted: Heavy metal :twisted:

Acikcasi bizde ozledik. Su anda bir eleman degisikline gidiyoruz. Birkac kisi daha denicez ve sanirim aklimizdaki kisi olacak. Umariz eskisinden daha iyi bir sekilde sizinle oluruz, bu sefer bizi yanliz birakmayin...

ya abicim olmaz ki böyle ya...ben gidiyorum konser filan oluyor.....alpagocum hemmen benzerinden ayarlamanızı ümit ediyorummm....hande arkadaşınızı da düşünün yaneeeeeeeeeeee :D acayip merak ettim walla.........

çıkarmamı alpago war ya acaip,yane böyle 1 dört gözle bekleme olayları war bende...bu arada konserden önce 1 buluşma olayı da fena olmazzz dimi canım arkadaşımmmm:)

ewt cidden ilk konseri izleyememiştim özel sebeplerden dolayı ...dewam gelmeli çocuklar artık... sadece bnm uğraşlarım la olmaz biliosunuz ;) ... yeni konseri beklioruz tüm arkadaşlarınız olarak..daha öncede söylediğim gibi yolunuz açık olacak merak etmeyin..

SinceYourDeath demiş ki:
ewt cidden ilk konseri izleyememiştim özel sebeplerden dolayı ...dewam gelmeli çocuklar artık... sadece bnm uğraşlarım la olmaz biliosunuz ;) ... yeni konseri beklioruz tüm arkadaşlarınız olarak..daha öncede söylediğim gibi yolunuz açık olacak merak etmeyin..

Eywallah aykarc1m...(Bizim onur üyemiz ve menejerimiz olur kendisi :LOL: )Abi konser tarihi hakk1nda bisey söyliyemiycem bizde etkinlikleri bekliyoruz ama tahminen eylülde olucak...

ABi bzm gibi guruplar1 ç1kartan kaç organizasyon varki.. O yüzden dinlemek isteyenleri studyolar1m1za bekliyoruz :)

Bu arada 16 Ekim pazar Garajda cok saglam bi metal gecesi olucak.. Biz çikmicak olsakda tum dostalr1m1z orda olucak.. Kopucaz herkesi bekliyoruz...

Geri