Carl Martin Octa Switch

'Elektro Gitarlar' forumunda fennder tarafından 20 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. Merhaba forum. Aslında pedal switcherlar ile ilgili açılmış bir başlık buldum fakat pek tatmin edici gelmediği için merak ettiğim bazı soruları ayrı bir başlıkta sormak istedim. Umarım yardımcı olabilirsiniz.

1) Youtube'ta araştırdığım videoların bazılarında Carl Martin Octa Switch'e bağlanan pedalların herhangi bir güç ünitesine bağlanmadıklarıyla karşılaştım. Ancak bazılarında da pedalboardlar üzerinde güç üniteleri gördüm. Octa Switch'in kullanım klavuzunda yanlış hatırlamıyorsam 9V ve 400 mA ile çalıştığı yazıyordu. Bu durumda pedalların tamamını beslemesi imkansız ki pedal in'den pedalın beslenmesi de mümkün değil ancak yine de bu konu hakkında konuşabilecek arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.

2) Octa Switch'e bağlanan pedallar arasında amfinin fx loopuna göndermek istediklerimiz varsa bunu nasıl yapıyoruz.

Şimdilik merak ettiklerim bunlar. Ayrıca başlığı Carl Martin Octa Switch olarak açtım ancak bu alanda başarılı başka ürünleri de tavsiye edebilir ve onlar hakkında da konuşabiliriz. Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu Sayfayı Paylaş