K's Choice

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda LeftEyeNine tarafından 14 Kasım 2003 tarihinde açılan konu

 1. Hiç akıllı uslu otururken K's Choice'in Everything For Free klibini seyredip de delirme korkusuna kapıldınız mı?

  Alternatif Rock'ın ıskalamış gruplarından mı yoksa sessiz sedasız işini yapan adamlar mı bunlar?Ne dersiniz?

  Daha doğrusu K's Choice sizin için ne ifade eder?
   
 2. "not an addict" bunların şarkısı mıydı?
   
 3. Çok hoş grup fakat bir şarkıları vardı adını hatırlayamadım, bi adamdan bahsediyordu, what the hell is love falan diyodu galiba şarkının adı da oydu...

  İşte o şarkıyı baya severdim...
   
 4. k's choisin o şarkı.. ayrıca skunk anansie'nin weak isimli şarkısını da coverlamıştı bu grup.. ama şarkının havasını bozmuşlardı pek beğenmemiştim ben.
   
 5. "Not an addict" mükemmeldir...gevşetir,uyusturur,baska diyarlara gidersiniz adeta..."It's not a habit,it's cool,I feel alive/If you don't have it you're on the otherside/I'm not an addict(maybe that's a lie)"...başka lafa gerek yok...şiddetle tavsiye edilir...
   
 6. Tek kelimeyle Kadın vokalin sesine bayılıyorum
   
 7. süperdir k's choice.. believe'in klibi yayınlanırdı bi ara alakasız kanallarda..
   
 8. sessiz sedasız efendi ve sağlam..
  k's choice isminin anlamını merak edenler kafka okusun =)
   
 9. benim de sevdiğim gruplardandır jendileri. shadow man ,another year sevdiğim şarkılar. vokalin ve soundun hastasıyım pek böyle yeni şeylere alışık olmasamda. (biraz fazla 80 lerdeyim)
   
 10. belçikalıdırlar aslen, ülkenin çıkardığı nadir sağlam rock gruplarındandır (digeri deus diyorum). uzun zamandır yeni albüm çıkarmıyorlar ama en son bir dvd çıktı. albüm kapaklarını da solistin kardeşi yani gitarist ve besteci resimliyor çiziyor. kolay akılda kalır ve güzel şarkılar yazdıkları.
   
 11. K's choice bence aslında hiç de es geçilmiş gruplardan biri değil... çok ortalıkta görünmemelerine rağmen oldukça geniş bi dinleyici kitlesine sahipler... İlk albümlerini bile hala keyifle dinleyebiliyorum... İsimlerini antisocial ın da dediği gibi Kafka'nın kitabından almışlar... ya sağlam bi grup başka da bişi demiyim artık bunun üstüne...
   
 12. ben ilk woman in rock vol.5 albümünde dinlemiştim. sonra bi ara mtv'de bi şarkılarını daha görmüştüm. ama bi daha hiç rastlamadım.
   
 13. everything for free adeta super yikip esti ortaligi, ama bu belcikali grupu canli izledim ben, obur sarkilarini pek sevmedim.
   
 14. K's Choice sevdiim gruplardandır.not an addict,mr. freeze,wait,something's wrong,only dreaming,somewhere ve daa bi cok sarkısı harikadır.cok iidir,superdir,tavsiye edilir
   
 15. 3 sene önce bir şahsın elime kaset sıkıştırıp dinle dediğinde imini bile söylemekten acizdim bu grubun...

  albumu volkmanimden çıkarmaz olmuştum...kasedin b bendinin son parçası var ismini bilmem...:goo on my loveeee die hatunun vokali gider...

  bugun se radyo odtude son parçaları çalıyor...sesssiz den giderek salam temel oluşturan ii bir grup
   
 16. çok geç tanıştığım ve şimdi sürekli dinlediğim bağımlılık yapan harika grup..believe'den sonra incelemeye başlasamda WINNERS derim başka bir şarkı demem..
   
 17. Hakkında yazılanları hiç okumadan hemen düşüncelerimi belli edeyim :
  Mükkkkeeemmell bir grup...
   
 18. cocoon crash 20.000 seconds,everything for free..hepsi çok güzel hitlerdi zamanında..noldular şimdi..ses yok hiç..en son anouk'la i alone'u söylemişlerdi..
   
 19. artık grup dağıldı. sarah bettens solo albümünü çıkardı: scream. gert bettens da woodface adında bir grupla yeni albümünü çıkardı.
  bu arda sarah bettens lezbiyenmiş galiba:)
   

Bu Sayfayı Paylaş