Tatar Ramazan

'Forum Meydanı' forumunda this_is_metallica tarafından 20 Temmuz 2005 tarihinde açılan konu

1. yorumlarınızı bekliyorum bu iki kadir inanır filmi için.
    benim adım tatar ramazan, ben bu oyunu bozarım

2. bana göre yapılmış en iyi hapisane filmi döneminin ses getirmiş olan filmlerinden müzikleri ahmet kaya söylüyor kadir inanırın kadirizmi başlattıgı senaryosunu kim yazmışsa ellerinden öperim böyle muhteşem diyaloglar olamaz arkadaş süper ötesi...

3. 40 defa izlesem gene bıkmam

4. adam harbidende tam bir deli kanlı kadir inanırın en beğendiğim ve türk sinemasının en iyi filmidir bence...

5. Çok ii bi filmdi..BENİM ADIM TATAR RAMAZANNNN...Kadir abimize saygıda kusur etmeyiz.. :p :p :D

6. hayatımda seyrettiğim en güzel kadir inanır filmlerinden nadide olanı

7. Güzel ve anlamlı bir film... Ne kadar zor durumda olsada bildiginden şaşmayan bir insanı anlatıyor... örnek alınması gerek...

8. Benim için bu seri başyapıttır. Bu kadar uyumulu rol-oyuncu seçilemezmiş yani. Gerçi hep ilk oynayan en güzel oynar ama olsun. Bir de "Tomruk" filmindeki oynama sahnesi vardır ki Kadir İnanır'ın; işte tam bir karizmatik delikanlı örneği.

9. bıçağı 2 kez sokmaz.1 kerede öldürür bu delikanlı adamı

10. elot

elot

92
    0
    300
    bana bi bıçak lazım çifte su verilmiş,salladın mı dönmicek cinsten...

kadir inanırın protes filmlerinden bi keresinde de nazım hikmetin hapisaneye düşen bi arkadaşını oynamışdı yakışır kadir inanıra....

11. tam gazdır bı fılm kadır abımız tatar ramazan hıc falso vermez ölumune delıkanlıdır daha ne olsun kı :lol:

12. Kadir İnanır'ı sevmesemde bu iki güzide film harikadır.