Epidemic Guitars

'Elektro Gitarlar' forumunda Alshain tarafından 24 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. Yaptığım gitarları artık bu konu üzerinden ve yeni marka ismi ile sergileyeceğim, tüm modeller ve projeler ilgili detaylar bu konuda olacak. Konu ile ilgili soru, eleştiri ve önerilerinizi bu başlık altında çekinmeden paylaşabilirsiniz. Epidemic Guitars hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.

2. Hayırlı olsun ne diyelim. Denemek nasip olur inşallah. :)

meywesuyu ve Alshain bunu beğendi.
  3. Tasarladığım 2 prototip; Deathcaster'ın yapımına başlamış bulunmakatım.

Bu da forumdan Funkyou için yapımına başladığım telecaster. İsmini Epidemic Guitars adı altında vermiyorum çünkü markaya özel bir model değil, sadece farklı headstocklu custom bir telecaster.

4. Hayırlı olsun Levent. En iyi yerlerde olmayı hak ediyorsun. Umarım bir sorun çıkmadan istediğin yere kadar gidebilirsin :)

Alshain bunu beğendi.
  5. Sentinel adlı ilk projemin kaba kesim hali, şu an boyada kendisi, sapı da bitti sayılır ancak fretboardı bitirebilmem için Amerika'dan sipariş ettiğim 12" radius zımpara bloğunun gelmesi gerekiyor. Deathcaster'a çalışırken elimdeki radius zımpara bloğu yamuldu, evet yamuldu! Daha etkili zımpara yapabilmek için vücut geliştirmeye başladım, biraz fazla kaçtı sanırım.

Deathcaster'ın sapı bitmek üzere, artık son aşamalar olduğu için mümkün olduğunca çıplak elle dokunmaktan kaçınıyorum.

Bkz. Alın teri !

SxLover bunu beğendi.
  6. abi hayırlı olsun, kolay gelsin :) allah güzel günlerde imal ettirsin

Alshain bunu beğendi.
  7. Kolay gelsin hocam başarılar tekrardan :)

Alshain bunu beğendi.
  8. Bu epidemic de iyiymiş.. Epic ve demonic birleşimi bir kelime olmuş sanırım :D

Hayırlı olsun..

Alshain bunu beğendi.
  9. Herkese teşekkür ediyorum, Epidemic salgın demek.

10. Hayırlı işler ustam :)

Alshain bunu beğendi.
  11. Bence epidemic güzel isim olmuş. Pyrexia idi galiba önceki, çok spesifik idi bence. Epidemic mecaz anlamda da kullanılabilen, güzel bir sözcük

Alshain bunu beğendi.
  12. Grugum

Grugum

250
    103
    555
    Hayırlı olsun, kolay gelsin ve daha nice iyi temenniler :) Benim gözüme çarpan, logodaki "Custom Guitars"ın G harfindeki garip efektler oldu :D onun dışında hey şey güzel, eline sağlık.

Alshain bunu beğendi.
  13. G harfime kötü mü diyorsunuz yani :cry: O "g" çok güzel oldu bence :D Fazla minimalist olmayın. Şaka bir yana, bu yeni konuda ciddiyet istiyorum. Özelden ve diğer konularda istediğiniz makara yapabiliriz.

14. logo güzel de, headstocklarda bir logo bir imza olacak mı? onu çok merak ediyorum.

15. Tabii ki olacak, logodaki karakterle Epidemic yazacak.

16. Bende model ismi vermek isterim: EPIDEMIC G-VIRUS MODEL :D Biraz fazla mı bilimsel oldu :LOL:

17. Virus diye bir model yapmak var aklımda, 4. prototip o olacak muhtemelen.

18. Tebrikler, başarılar diliyorum. Headstock üzerinde gerçekten güzel bir logo görmek lazım.

19. İsim güzel, umarım ileride seri üretime geçersin :D Başarılar Levent :)

20. İyi güzelde, sende yakında başımıza ikinci bir 'Suhr' kesilme sakın Hafız:D 10bin lira param yok yani cebimde:headphone:

Bu Sayfayı Paylaş