Epidemic Guitars

Herkese yeniden merhaba, şu an geldiğim durum şöyle;

Sentinel modelinin sapı bitmek üzere, gövde boyandı, bu gün pasta cila ile iyice parlayacak. Bir aksilik olmazsa haftaya montajı da bitecek. Deathcaster'ın sapı da bitti, Sentinel ve Mehmet Bey'e yaptığım Telecaster bittiğinde hardware alıp birkaç hafta içerisinde bitireceğim. Telecaster'ın sapı için karbon destek çubuklarını bekliyorum, bu gün yarın gelir. Desteğini ve iyi dileklerini esirgemeyen herkese tekrar teşekkürlerimi sunarım. Yakında fotoğrafları ve video kayıtlarını paylaşacağım.

alshain bana bir fiyat çıkartırmısın isteklerim dahilinde..

kırmızı strat relic kasa. olimpik beyaz da olabilir.
maple neck, fakat turuncu necklerden, daha oldies tarzı. ve mümkünse 24 perde ve yine geleneksel
orta ve sap manyetik tamamen stratocaster tarzında geleneksel,
alt manyetik modern sound u alabileceğim humbucker.
ve floydrose..
fiyat bekliyorum teşekkürler.

alshain bana bir fiyat çıkartırmısın isteklerim dahilinde..

kırmızı strat relic kasa. olimpik beyaz da olabilir.
maple neck, fakat turuncu necklerden, daha oldies tarzı. ve mümkünse 24 perde ve yine geleneksel
orta ve sap manyetik tamamen stratocaster tarzında geleneksel,
alt manyetik modern sound u alabileceğim humbucker.
ve floydrose..
fiyat bekliyorum teşekkürler.

İstediğin donanımı liste halinde verirsen yaklaşık bir fiyat çıkartabilirim.

usta sensin. sana bırakıyorum o konuları. ben kafamdaki gitarı yazdım. marka vs takıntım yok. ancak tabi ki dediğin gibi 40 dolarlık manyetikler istemiyorum.. istediklerimi versin sadece. iyi donanımlara sahip olsun.. tek parça olmasın sap ve gövde şeklinde olsun..

LMiur.jpg

Moderatörlerden bir ricam var, mümkünse lütfen konudaki ilk mesajdaki logoyu bununla değiştirin.

başarılar :) epidemic ismi nereden geldi yahu :) tıbbı la ilgili bir konuda mı çalışıyorsunuz? cavernosum da vardı forumda kullanıcı doktor sandıydım tutmadı :)

Logo güzel görünüyor belli modeller üzerinden mi custom işini yapacaksınız yoksa size kafamızdaki modeli gövde kesimini vs göndersek yapabiliyormusunuz?

Bilimsel konularla bayağı ilgiliyim, özellikle tıp, uzay ve atom konularına tuhaf bir ilgim var, hep araştırıp okurum.

Sadece ilk 3 gitar için dilediğiniz gitarı yapabiliyorum, ilk hakkı forumdan Funkyou nickli Mehmet Bey aldı. 3 gitardan sonra sadece belli modeller üzerinden custom gitarlar yapacağım. Şu an yaptığım gitarlar prototip.

barrios Vampire the Masquerade'i oynamadım. Tasarımı da grafiker kız arkadaşıma yaptırdım, zira benden bu kadar çıkmaz, ben anca süslü püslü yazı yazarım :).

Funkyou Metal abi, metal.

Geri