Hoparlör Kanallarından Birinin Sesini Duyamıyorum

Arkadaşlar örnek şarkı. Mark Morton'ın gitarını duyamıyorum. Bu bir çok şarkıda böyle hoparlörümde ne sorun var bilmiyorum ama bazı şarkıların sololarını duyamıyorum özellikle metal şarkılarda başıma geliyor. Sorun ne olabilir?

hoparlörler arızalanmış dostum. teknik detaya girmeden anlatmak gerekirse; sololar yüksek frekanslı sesler olduğu için hoparlöründe bu işlevi yerine getiren kısmında diyeyim bir devre elemanında arıza olmuş. sıradan bir tv tamircisine ver 5 dakika da yapsın versin ancak şu da var ses kartında da bir problem olmuş olabilir o nedenle başka bir hoparlör veya kulaklıkla test et eğer sıkıntı sadece hoparlörde oluyorsa arıza ondadır.;)

hoparlorun jack'i stereo'ysa -ki oyledir zaten- yariya kadar cikar ve mono olarak dinle. boylece duyabileceksin.
bu arada video acilmadi bende o yuzden kendim test edemedim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum ancak sorun bunlar değil. Pod XT Live prosesör kullanıyorum hoparlörü dönüştürücü jack ile prosesöre bağladım prosesörüde USB ile bilgisayara bağladım aynı şarkıları tamamen dinleyebiliyorum sololarıyla beraber. Başak bir sorun var ama mantığım yetmiyor sorun ne olabilir

Geri