wade

Yorumlariniz için teşekkürler arkadaşlar yaklaşik 9 aydir taksim pulpta sahne almaktayiz..Bunun son 6 ayı cuma-cumartesi şeklindeydi fakat gelecek haftadan itibaren sadece cumartesileri devam edicez..21.30-00.00 arasi pulptayiz..ayrıca www.pulptayiz.biz ve www.wade.garaj.org a yorumlarinizi yazabilir ve grupla ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz..

Yakında kayıtlarada ulaşabileceksiniz arkadaşlar davulcu değişikliği yaşadık yakın zamanda henüz yeni oturuyor bazı şeyler en kısa zamanda beklentileri karşılamak bizimde ümidimiz.Bu arada artık sahnede 5 kişiyiz turntable da burak bize eşlik ediyor ,playliste de değişik parçalar ekliyoruz bu yönde..Her cumartesi 22.00de pulptayiz ,ayrıca haftaya yani 6 aralik çarşamba direc-t ile beraber yine pulp sahnesindeyiz..görüşmek üzere

aslında turntable açıını çok ii kapatıodunuz sahneden..yine de iyi olmştr bilmiorm son kadro ile sizi dinleme fırsatı malesef ankarada olduğum için bulamadm.ama en yakın zamanda tekrardan sizi pulp'ta dinleyip hardcore'un tadına varacaımdan hiç şüphem yok..

harika bi' grup.. canlı izleme fırsatım olmadı, ist dışındayım ve istanbul ve ankara arasında olupta yaşam belirtisi olmayan köyümsü şehircik Bolu'da ikamet ediyorum :(
Pulp'a POPCORN için gelmiştim, arkadaşlarımı bi de Pulp'ta dinliyim,göreyim konuşayım maksadıyla ve WADE nasip olmadı hiç :(
Bu yaz mutlaka dinliycem kanlı canlı..
ayrıca; facebook'ta bi grubum var ve DEFTONES fanlarını grubuma bekliyorum..
http://www.facebook.com/group.php?gid=5487814610

DEFTONES for life..

Geri