51 PromiL(Rock) - Ankara

Arkadaşalar bugün izledim sizi ve iyi buldum...

Yüxexes dergisinin ve programının ANKARA Amatör gruplar sorumlusu olarak sizden bir adet demo (özellikle hayal et sevgilimi kaydederseniz),grup özgeçmişi ve infosu istiyorum.

Ayrıca [email protected] ye atacağınız mailden sonra size soracağım 3 soruyuda cevaplamanızı istiyorum.

Sevgiler ve başarılar...

lesclaypool demiş ki:
Yüxexes dergisinin ve programının ANKARA Amatör gruplar sorumlusu olarak sizden bir adet demo (özellikle hayal et sevgilimi kaydederseniz),grup özgeçmişi ve infosu istiyorum.
quote]

bence 51 proille ilgili 1 program ya da yazı yayımlanıcaxa seçtiğiniz demo da onların olmalı! hayal et sewgilim iremin şarkısı we artık birilerinin bunu kabul etmesi gerekiyor! "yok" un hayal et sevgilimden çok daha güzel olduğunu düşünenlerdenim [hatta hayal et sevgilimi de hiçbeğenmiorum ekliim :) ] bence bu çocukların hayal et sevgilim e takılıp kalmasını engellemeliyiz!...yok mu başka tepki gösteren??_*

goge demiş ki:
lesclaypool demiş ki:
quote]

bence 51 proille ilgili 1 program ya da yazı yayımlanıcaxa seçtiğiniz demo da onların olmalı! hayal et sewgilim iremin şarkısı we artık birilerinin bunu kabul etmesi gerekiyor! "yok" un hayal et sevgilimden çok daha güzel olduğunu düşünenlerdenim [hatta hayal et sevgilimi de hiçbeğenmiorum ekliim :) ] bence bu çocukların hayal et sevgilim e takılıp kalmasını engellemeliyiz!...yok mu başka tepki gösteren??_*

Zaten içiresinde kendi şarkıları dışında hayal et sevgilimi içeren bir demo olsun dedim olmasa da olur ama dün gördüm ki yorumlamak adına güzel şeyler yapmışlar...

Saygılar

YArın 14 Ocak Günü İf Rock Barda ardından uzun bi ara vereceğimiz son konserimiz,,,

Nema - İdea - Lepistes - 51PromiL
ardından I.V deki programımız normal saatinde başlayacaktır.

Staff izlemeye gittiğimde keşfettiğim grup!
Ciddi anlamda iyiler, basslar harika özellikle. ama bütünlük çok çok çok güzel...

cumartesiyi kaçırmamak gerek!!!

51PromiL & StaFF & Dos Age & KaraKeDi & Pin Up

(PinUp dışında I.V Program Kadrosu)

21 Ocak Cumartesi 16:30 I.V Yolcu RocK Bar Açılış...

giriş 10 YTL * 1 Bira

nokiasupersound'a verdiğiniz şarkı Gökkuşağı'ydı sanırım... Çok hoşlaşmıştım kendisiyle ;) .. başarılarınızın devamı diliyorum :D :dans

eceee,nuran hocanın dersindeki"hayırrrrrrrr,eveeeettttt,hayırrrrrr"larımızı hatırlatsam kim olduğumu anlarsın heralde:)e anladığına göre giriyim ben de lafa: 51 promil başarılar,sıkça duyduğunuz bir laf zaten ama olsun.zaten siz çalışan bir grupsunuz,bunun karşılığını da alıyorsunuz,umarım hep böyle güzel gider,yolunuz açık olsunn,ilerde de aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle:) (ece kaç yıl geçti o mükemmel(!)yağmurlu,elektrik kesintili 19 mayıs ımızın üstünden,çok mu ara verdik ne art arda çıkmaya?hadi bakalım,görürüz umarım o günleri:)

Geri