51 PromiL(Rock) - Ankara

ya Eceyde yaptığınız kayıt güzel olmuş ben Ecenin sesinin o kadar güzel olduğunu tahmin etmiyodum HELAL OLSUN :p Bide bana çok iyisin diyodu
KIZIM SEN KENDİNE BAK
GERÇEKTEN İYİSİN :p
BU ARADA KAYIDI NERDE YAPTINIZ :?:

51 promil naber yaaa.selman ,özgür,özgün ula nappıyosunuz,nasılsınız.ulan yarın bodrum'da olacağım.keşke gelebilseydim.selmancım benim gamel sponsorumdur.ne zaman görüşsek gamelini içmeden bırakmam.özgür ve özgünde ikiz gitaristler,ilk tanıştığımız zamanlaer ayırt edemiyordum ama artık ayırt edebiliyorum.sizlere konserde başarılar diliyorum.çalışan bir grupsunuz başarılarınızın devamını dilerim.

Evet konser için Arda ya çok teşekkür ederiz öncelikle.

Linklerde problem var.En kısa sürede yenilencek.

Artı olarak "İrem-Hayal Et Sevgilim"cover kaydımızında olacagı yeni linkleri burdanda duyurucaz.
Tekrar belirtelim ki son kaydımız da dahil olmak üzere bütün kayıtlar evimizde kendi imkanlarımızla,doğal ortamlarda kaydedilmiştir :p .Ancak studyo çalışmalarına da az kaldı.

Junkcan kardeşim rüyaların gerçek olur işallh :D
Eren(abi görüşemiyoruz gelince haber ver)sana ve diğer herkese destekleriniz için teşekkürler.
Cumartesi konserede hepinizi bekliyoruz :!:

efea.jpg

Ya Can inşallah şu öss işini halleder,o güzel rüyandaki gibi büyük organizasyonlarda da yer alırız :)Bu arada yarın ki konserde kendi grubuma ve eceye başarılar diiorum :)

Geri