51 PromiL(Rock) - Ankara

51 promille ve eceyle sahneyi paylaşmak çok güzeldi nicelerinde buluşmak üzere... bu arada hatalarımdan dolayı kusura bakmayın soundcheck iyi olmadı gene bi amfi bide prosesör bağlayınca kasıyo ya 2 amfi yada 2 prosesör kullanmak lazımmış :d

51 Promil gerçekten iyiydi, sürekli değişen elemanlarıyala ilk günkü kadar taze kalmayı başaran grubumuza başarılar....

p_Absolution_q demiş ki:
Biziz konseriniz bence oldukca iyiydi.. Özellille Can Kırıkları süper oldu.. ama diğerleride cok güzeldi.. hepsi cok güzeldi..

Sercan la olum sen edebiyattan bütünlemeye girecek miydin?

Valla bence de sound da sorun vardı.Amfisiz gitar olmuyor.Klavye ve tonlarda da sorun vardı.Ama "Yine" sarkısında cok eglendim :D
Goktuu abimize birkez daha tesekkür ederiz.
Ayrıca Osiris grup elemanlarının tumune ozellikle de sahnemizi paylastıgımız Cıgdem ve Adilcan a cok teşekkürler.
Ve trajedik bir olayla klavye ve gitarı bizizde mutfakta unuttuk :)

Neyse herkese teşkur

Olum gerçekten çok iyiydiniz tekrar sölüorm.. can kırıkları iyiydi ama çiğdem adilin jak ına basınca adilin gitarından ses çıkmayınca çok güldüm.. adilin tipine güldüm playback yaptı adam.. Gerçekten tebrikler görüşmek üzere:)

ben de sizinle aynı sahneyi paylaşmaktan çok keyif aldım :p Adilcim özürdilerim :cry: ee sahnede o kadar kişi olunca böyle şeyler olması doğal dimi :?: bu arada özgür bize klavye konusunda yardımcı olabilirmisin bazı şarkılarda sana ihtiyacımız olcak ;)

Tekrar söylüyorum süper grup olacaksınız!!!Helal olsun...
Şarkı jesti için de çoook teşekkürler...Söylemekten en zevk aldığım şarkılardan biri...
Kocaman öpücükler hepinize...

Biraz geç oldu ama... :roll:
Gençler konser süperdi.. Eceden hep bahsedip duruyodunuz ama hiç sahnede izlememiştim.. Dediğiniz kadar varmış doğrusu ;)
Can kırıkları, yine... ve diğerleri.. hepsi harikaydı.
selocumun da baterisinin başına geçebilmesine sevindim..
Ama günün bombası "Göktuğnun AHU su" :LOL: :p :D

Her zamanki gibi elelem için teşekkürler....

Öptüm sizi

Geri