Akoyo Band

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda cemyp tarafından 5 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

1. cemyp

cemyp

11
    12
    305
    Gizz, AykanKK, MastaKiLLaR ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. Solak gitaristten tırsarım, ama bir grupta iki tane birden solak gitarist olursa da "oha" der, derhal siper alırım!!
    Dikkatle takip edilmesi gereken bir grup bakılırsa. Varsa myspace, twitter, facebook ve resmi internet sayfalarının da linklerini buraya koyarsanız iyi olur bence.

3. Gayet başarılı. Ancak nedense benim optimum ses sisteminde davullar çok geri planda ve gitar çok önde geliyor.. Miksi bitmemiş sanırsam (?)..

Asr.Rh bunu beğendi.
  4. cemyp

cemyp

11
    12
    305
    mix ve mastering i bitti şarkının, ses sistemi veya zevkle ilgili bi fark olabilir. Eleştiriniz için teşekkürler.

5. cemyp

cemyp

11
    12
    305
    facebook ve twitter hesaplarını paylaştım, web sitemiz şu anda yapım aşamasında en kısa zamanda paylaşacağım. Beğendiğinize sevindim, teşekkürler.

6. Agam, bence ülkenin gitarı kısıp vokali açmayı başarılı kayıt ve mixing mastering yapmak zanneden piyasası için şu anda çok çok iyi bir kayıt. Daha iyi olabilir miydi? Çok ta kayıt işleri ile haşır neşir olmamış biri olarak "Tabii neden olmasın" diyebilirim ancak. Hatta, tarzı bilen ve daha yaratıcı bir prodüktör fazladan da bir şeyler de katabilirdi. Olsun, tarz güzel, kayıt iyi. Umarım ileride hakettikleri gibi yükselirler ve daha da iyi noktalara gelirler.

Bu arada, üye olduğumdan beri 666. mesajım buraya kısmetmiş!! :blackalien:

Hakan

mastodon bunu beğendi.
  7. Tebrik ederim hoş bir şarkı olmuş. Aura olarak Sıfır KM deki saflığı hissettim, yani birşeye benziyor demiyorum sakın yanlış anlaşılmasın. Şarkının aurası bana onları çağrıştırdı ve gayet beğendim.
    Umarım herşey istediğiniz olur, engeller bir bir açılır =)

8. Rica ederim. Üşenmeyip referans monitörlerini bağlayıp dinledim, benim kulağıma göre bateri halen açık fark arkada ve gitarlar çok önde. Ama dediğiniz gibi zevkle / bakış açısıyla alakalı herhalde :)
    Başarılar diliyorum. (y)

Asr.Rh bunu beğendi.
  9. Ara ara linki açıp dinliyorum .Beğendim :)

10. Albümünüz hangi şirketten çıkacak? Peyote tarzı bir şirket olacak sanırım? Güzel olmuş ben beğendim :)

11. cemyp

cemyp

11
    12
    305
    yorumunuz için teşekkürler, şu ana kadar kendi imkanlarımızla geldik. Albümü çıkarmak için şirket arıyoruz şu an.

12. cemyp

cemyp

11
    12
    305
    Akoyo Band EP teaser.

Gizz ve hackeiommi bunu beğendi.
  13. EP fena geliyor he! Sıkı durun!!

Gizz bunu beğendi.
  14. cemyp

cemyp

11
    12
    305
  15. cemyp

cemyp

11
    12
    305
    In the Search of isimli parça için çekilen yeni video, umarım beğenirsiniz.

hackeiommi bunu beğendi.
  16. cemyp

cemyp

11
    12
    305

Bu Sayfayı Paylaş