gitar vinly

sansasyon abicim sana şöyle bir önerim var.şimdi sen netten çok sevdiğin bi resim bul.bunu vinly yapmak istiyosun dimi.şimdi bulduğun resim yüksek çözünürlükte olsun ama.sonra mimarların falan çıktı aldıkları büyük ozalitçiletr varsır.yani kırtasiyeler diyebiliriz.büyük boyut çıktı alabilirler.bu tip yerler kağıt ve baskı ile ilgili herşeyi yaparlar.(bende bir peyzaj mimarlığı öğrencisi olarak bu tip yerlere çok gittiğim için biliyorum.ayda milyonlarca liralık çıktı almak zorunda kalınca insan öğreniyo.:D ) şimdi ilk başta resminin istediğin büyüklükte bir renkli ve normal kağıda çıktısını al.bir bak.pixelleri falan atmışmı diye.şimdi herşey normalse onlarda arkası yapışkanlı bir ton kağıt tipi var.onlardan en dayanıklısını şeç.o kağıda bi tane daha çıktı al.eve gel gitarına yağıştır ve güle güle kullan.:D eğer yapamazsan artık konyaya geçerken uğra ankara'ya burda sana 10 dakkada yaptırırız.:D hem bu yöntemle yüzlerce milyon vermezsin.en fazla 1-2 milyona bitirirsin bu işe.kib.kolay gelsin.umarım yardıncı olmuşumdur dostum.müzikle kalın.:D

melih o dediğin yöntemi yaptım ama nasıl başarısızlıkla sonuçlandı anlatamam sana :D :D :D :D beğendiğim bi resim vardı gittim onu yapışkan kağıda bastırdım ama içimde onun bi daha çıkmıyacağına dair şüphe vardı ve nitekimde öle oldu aynısından iki tane yaptırdım birini önce masaya yapıştırdım bihafta falan durdu sonra çıkarmaya çalıştım yırtıldı falan saçma sapan bişey oldu bende ötekini gitara yapıştırmaktan vazgeçtim. sonra gittim aynısını saydam yapışkan naylonumsu kağıtlar varya onlara bastırdım bu seferde benim gitar siyah olduğu için baskı renklerini kaybetti bişey belli olmuyodu. yapıştırdım ve hasarsız i şekildede çıkardım o güzeldi ama dediğim gibi bişey belli olmuyodu şimdilik bu olayı askıya aldım ama senin bildiğin kaliteli yapışkan kağıtlar varsa (çıkarmak istediğinde hatasız çıkan) bişeyler yapabiliriz haberleşiriz yaaa

Geri