kırkaltı

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda lulaby tarafından 2 Ağustos 2005 tarihinde açılan konu

1. işte kırkaltı_

vokal:emrah kara
    elektrik gitar&vokal:eren türkeri
    elektrik gitar:barlas özemek
    bass:erdem şensöz
    davul&perküsyon:eek:nur öztürk

ben grupla daha yeni tanıştım ama pek sevdim eğlenceli bi grup :)
    www.kirkalti.net resmi siteleri... ayrıca burdan 3 adet şarkılarını da indirebiliyosunuz...

2. sitedeki bio süper olmuş

3. Site harbiden güzel olmuş hele biografi konusu :)
    Şarkılara gelincede çok iyi..Yolunuz açık ola ;)

4. RBC

RBC

304
    0
    300
    dün yada önceki gün tv8 (emin degilim)konserlerinin hepsini verdi.sanırım bir festival konseriydi..Açıkcası besteleri sevdim..

5. slm ben sizi rockistanbulda izlemiştim ve gerçekten baya beyendim sahne performansı olsun, tarzınız olsun...bende ankarada oturuyorum ve iyi kötü bi grubum var, ümidim daha iyi bişiler yapabilmek...size başarılar...

6. Cümlealem yetiyor :)

7. rockistanbul konseriydi zannımca :roll:

8. Elemanlar yok ortalıkta... :roll:

9. evet tv8'de ben de izledim,sanırım rockistanbul görüntüleriydi evet.bende beğendim,geçekten iyi performansları vardı.yolları açıkolsun

10. Bütün elemanlarını yakından tanıdığım grup...İyi arkadaşlarım diye söylemiyorum gerçekten iyiler! Birkaç elemanlarını da kendi grubumda barındırmaktan şeref duyuyorum :)

Kırkaltı işte bu... Hem sever hem döver...

11. yavaş yavaş damlıyoruz işte =)

12. site gerçekten çok güzel olmuş

13. site gerçekten çok güzel olmuş

14. Merhaba arkadaşlar.

Yorumlar için çok teşekkürler.
    Yakında sitemize fotoğraflar ve videolar gibi bölümlerin yanında kırkaltı_ fan attack isimli Flash oyunu da ekleyeceğiz.

Takip etmeye devam edin.

15. Gelmiş elemanlar.... :)

16. gelmez mi hiç...nassınız gençler saolun yorumlar için...
    emrah--vokal...

17. heyy bütün grup toplandı :) hoşgeldi herkes...

18. hoş geldiniz. terbiyesizler sizi!

yüz vermeyin bunlara. deli hepsi, mümkünse kolları arkadan bağlı servise sunun!

anormal arkadaşlarımızın arkasındayız her daim.

kediler unutmaz :wink:

yolları açık onların zaten...

19. ben kırkaltıyı rocktüel programından tanıyıp cok sevdim solistin mor ve ötesi hakkındaki yorumlarını dahada sevdim ense kalınlastırma olaylarına girmemeleri cok güzel cünkü yeni grupların cogu maalesef sürekli birilerine yamanmaya calısıyo begendiginiz gruplar sorusuna 20dk ballandırarak cevap veren adamlar var yani:bilmem takdir ettim yolunuz acık olsun

20. çok beğendim hem müzik hem site :)

Bu Sayfayı Paylaş