Rockstar (Ibanez Jemvari gitar )

'Elektro Gitarlar' forumunda kurtis tarafından 6 Ağustos 2005 tarihinde açılan konu

1. bugün müzik marketin önünden geçerken duvarda ibanez jem 7v nin bire bir kopyasını gördüm amerikan malı markası ise rockstar,bilen var mı bu gitarı nasıldır kaliteli mi 7v den farkı yok her şeyi aynı kaliteyi bilemem tabi fiyatı ise 300$ :roll:

2. Ibanez RG350dx olabilir. Görünüşe aldanmamak lazım.

3. rockstar demiş ya :roll:

4. hayır 350dx değil.aynı tutacak yeri var gövdede klavyede aynı desen.floyd rose altın rengi bir tek jem yazmıyor ibanez yazmıyor rockstar marka

5. Onu diyorum bende "görünüşe aldanmayın" yazarak. Rockstar diye bir gitar markası var mı bilmiyorum. Bence Ibanez 370dx'in üzerine fason bir yapıştırma ile müzik evi sahipleri tarafından yapılmış bir atraksyon.

Varsa da Amerikan malı olduğundan şüpheliyim. Amerikan malı ise de çok çok yeni bir marka olması lazım. Rock N Roll Relics, Rockinger, Rockit gibi markalar bile var ama Rockstar... ı-ıh.. Ya da üretimi sonlandırılmış. Bir internet araması yapın bu gitar hakkında.

6. üzerinde usa yazıyordu bilemeyecem arattım internetten ama yok ilginç sordum elemana yeni geldi dedi bu gitar 5 adet almışlar

7. bende görmüştüm bi ara öle bişey jem kopyasıydı ama bi işe yaramaz 300$ çöpe atma yazık olur sanırım korsanların işi :)

8. haklı olabilirsin de 370dx 300$ dan fazla :roll: ama herneyse usa olmadığı çok açık o fiyata...

9. deneme imkanı bulmadım orası çok kalabalıktı biraz baktım ama tıpatıp ya:)

10. yeni geldi o aletler tünele.. fason gitarlar işte, üzerine uyduruk bi marka basmışlar kakalıyolar millete.. sakın almaya yeltenmeyin..

11. gecenlerde gitar almaya gittigimde denedim bu gitari kesinlikle almayin ! tonlar saman gibi..

zaten elinize alip denediginizde o gitari bir daha elinize almaniza ihtimal vermiyorum :)

kore yapimi ikinci el $120-130'a giden washburn lyon stratlarin bile isciligi o gitardan daha iyidir..

kisaca berbat bir gitar yani

12. ozaman alıp duvara asalım:D

13. 300 dolara güzel bir resim alırsın, duvarda daha güzel durur. Yani neresinden tutsan gelmiyor :D

14. ben gordum o gitarı cok komik... desen aynı deil ya benziyo... acayip bi gitar...

15. ne bileyim ya dışardan baktım aha dedim jem gidip deneyelim bir baktık ki rockstar abi her şey aynı ne yapayım

16. ben de bikere pazarda puma taklidi bir ayakkabı görmüştüm, herşey aynı ama markası "PLIMA". özellikle büyük yazdım, çünkü burdakinden daha fazla olarak ayakkabı üzerinde dışardan direk puma olarak okunuyo :D :D
    bu da öle bişi olsa gerek.
    o gitara $300 verene sadece egosunun okadar pahalı olup olmadığını sorarım :)

17. tünelde gördüğüm tuhaf markalar arasında alınabilecek olarak gördüğüm sadece SX'in bikaç modeli var onun haricinde abuk sabuk şeylere para vermeyin..

300$ ona vericeme 400$ a RG alırım başım ağrımaz.. ;)

18. ROCKson diye de bir marka var tünelde satılan gitarlar arasında ve nerdeyse her türlü modelin kopyasını yapmışlar. (Les Paul, Stra vs.)

19. evet benimde dikkatimi çekti diğre modeller ama onlar tam olmamış:)

20. heh... cok komik ya bende gordum o gitari... 8O

Bu Sayfayı Paylaş