Cort Katana serisi nasıl sizce?

rastansaga demiş ki:
kx-5 i?çilik falan olarak biraz daha zay?f bir gitar. Fakat fiyat? çok uygundur. (250$ civar?) ba?lang?ç için bana göre x-2 veya x-6 dan daha mant?kl? bir gitar. Basswood gövde ve maple sap? vard?r.

Bir siyah birde mavi rengi vard?r. manyetikler ise ayn? (MM Motherbucker):

kx5.jpg

Bu gitar?n ayn?s? arkada?ta var yeni ald? gerçekten çok iyi bir gitar arkada?lar. klavyesi çok rahat ele oturuyor ya? gibi kay?yor parmaklar?m. Manyetiklerde fena de?il çok rahat ciyaklatabiliyorsunuz gitar?. Ba?lang?ç seviyesinden öte orta seviye bir gitar olarak bile kullan?labilr manyetik modifiyeside yaparsan?z uçars?n?z bu gitarla o kadar diyorum. ;) ;)

rastansaga demiş ki:
kx-5 i?çilik falan olarak biraz daha zay?f bir gitar. Fakat fiyat? çok uygundur. (250$ civar?) ba?lang?ç için bana göre x-2 veya x-6 dan daha mant?kl? bir gitar. Basswood gövde ve maple sap? vard?r.

kx5.jpg

Bu gitar?n ayn?s? arkada?ta var yeni ald? gerçekten çok iyi bir gitar arkada?lar. klavyesi çok rahat ele oturuyor ya? gibi kay?yor parmaklar?m. Manyetiklerde fena de?il çok rahat ciyaklatabiliyorsunuz gitar?. Ba?lang?ç seviyesinden öte orta seviye bir gitar olarak bile kullan?labilr manyetik modifiyeside yaparsan?z uçars?n?z bu gitarla o kadar diyorum. ;) ;)

selam beyler..
bir sured?r yaz??malar?n?z? takip ed?yorum art?k en yetkili ag?zdan b?lg?leneb?l?rs?n?z.ben stage muz?g?n sah?b? bar?s...

genel b?r katana ak?m? ba?latm??s?n?z aran?zda ama herkes kend?nce yorumlar yap?yo en dogru yorumlar?n rastansaga dan geld?g? d?kkat?m? cekt?..d?gerler?n?zde normal olarak b?lg? ed?nmek ?st?yorsunuz..ancak merak etmey?n web sitemiz k?sa b?r sure sonra ac?lacak..sorular?n?z? su an için bu forumlardan ve magaza telefonundan yan?tlamaya cal??acag?z...

hep?n?n?ze muz?k dolu gunler...
STAGE MUSIC:0216 349 86 02
caferaga mh. ne?et ömer sk.kad?koy cars?s? no:10-46

bye...

selam beyler..
bir suredir yazismalarinizi takip ediyorum artik en yetkili agizdan bilgilenebilirsiniz.ben stage muzikten baris...

genel bir katana akimi baslatm?ssiniz aranizda ama herkes kendince yorumlar yapiyo en dogru yorumlarin rastansaga dan geldigi dikkatimi cekti..digerlerinizde normal olarak bilgi edinmek istiyorsunuz..ancak merak etmeyin web sitemiz kisa bir sure sonra acilacak..sorularinizi su an için bu forumlardan ve magaza telefonundan yanitlamaya calisacagiz...

hepinize muzik dolu gunler...
STAGE MUSIC:0216 349 86 02
caferaga mh. neset ömer sk.kadikoy carsisi no:10-46

bye...

rastansaga demiş ki:

kx5.jpg

Bu gitarın aynısı arkadaşta var yeni aldı gerçekten çok iyi bir gitar arkadaşlar. klavyesi çok rahat ele oturuyor yağ gibi kayıyor parmaklarım. Manyetiklerde fena değil çok rahat ciyaklatabiliyorsunuz gitarı. Başlangıç seviyesinden öte orta seviye bir gitar olarak bile kullanılabilr manyetik modifiyeside yaparsanız uçarsınız bu gitarla o kadar diyorum. ;) ;)

Son 1 haftadır site guncelleniyor, yamalaniyor.. Dikkat ettiyseniz butun bolumlere girmek iskence. Bu yuzden hersey sapitiyor keske tek sapitan karakterler olsa. Sikalim biraz disimizi 8O gececek bu kotu gunler :D az kaldi

Sabit köprülü gitarlarda istediğimiz zaman köprüyü değiştirebiliyor muyuz acaba? YAni sabit köprü yerine bir fender strat köprüsü takabilir miyiz?

o diilde cumartesi gunu aldıgım kx5 e bişiler oldu teller cızırdayıp duruyo sanırım sap kayması denen şeymi oldu? işallah kotu şeyler olmamıştır. gerci stage ayarlarız dedi ama cumartesi goturucem bakalım işallah surekli boyle şeyler yapmaz.

LaW demiş ki:
Sabit köprülü gitarlarda istediğimiz zaman köprüyü değiştirebiliyor muyuz acaba? YAni sabit köprü yerine bir fender strat köprüsü takabilir miyiz?
hayır aynı tip köprü takabilirsin
les paul tip köprü yerine strat köprüsü olamaz mesela

ama her birinin değişik çeşitleri olabiliyor mesela fine tunerları olan les paul köprü ve stop bar tailpiece köprü var

http://www.allparts.com/categories.php?cat_name=GUITAR+BRIDGES

bilimum köprü çeşitleri mesela

Ben sana günahımı bile vermem artık law kardeş. O kadar soru sordun öm den sayfalarca bilgi verdim bir teşekkürü bile çok gördün. Sanki millet sana bilgi vermeye mecbur. Çok nankörsün.

Geri