Cort Katana serisi nasıl sizce?

arkadaşlar sorulmuş ama ben yine bir sorayım dedim bu kx5 in üzerinde x 11 de de bulunan mightymite motherbocker manyetikler var.iki gitar arasındaki fark çift kilit sistemi ve birinin sapı maun diğerinin akağaç(bu ikisi aynı şey değildir umarım komik duruma düşmeyelim)hadi floyd rose u sevmem tamam akort kaçırmaz da tel takması işkencee.bu ikisi arasındaki sap farkı 210 ytl lik farka değer mi?

BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
arkadaşlar sorulmuş ama ben yine bir sorayım dedim bu kx5 in üzerinde x 11 de de bulunan mightymite motherbocker manyetikler var.iki gitar arasındaki fark çift kilit sistemi ve birinin sapı maun diğerinin akağaç(bu ikisi aynı şey değildir umarım komik duruma düşmeyelim)hadi floyd rose u sevmem tamam akort kaçırmaz da tel takması işkencee.bu ikisi arasındaki sap farkı 210 ytl lik farka değer mi?

Sapları aynı yani maple(akçaağaç) maun değil. Bence alabilirsen kx1 veya kx1f al(şiddetle tavsiye olunur), X-11 değil. Paran yetmezse kx5 düşün.

Bu arada kx1 lerin set-neck değil yekpare(thru-neck) olduğu konusunda birkaç şey daha okudum şu boyasını kazıyıp bakmak lazım birisinde varsa :)

eyvallah çok sağol ama kx1 ile kx5 arasında 200 küsür dolarlık bi fark var galiba o şu anda zor ama haklısın çok iyi gitar neyse tekrar teşekkürler manyetiklerine ben baya takılmıştım o gitarın üstünde kaliteli manyetiklewr görünce

arkadaşlar kx1 i nasıl bilirsiniz? nasıl bi gitardır.orta halli bi kullanıcı için uzun süre idare edermi?
tarzımız grubumla alternatif rock.ama bol gainli sert tonlar kullanıyorum.eski sayfalarda trash gitarı denmiş eskiden trash dinlerdim artık alternatif yapsamda tonlarım pek değişmedi.sanırım ton konusunda bana uyar?siz ne dersiniz?ankarada 530$ dediler.istanbul fiyatını bilen varmı bu aletin?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

530$ çok. Biraz kasıp 600$'a X-Custom alsan daha versatile bir gitardır.

Veya en mükemmeli Zenox Z44 tür. Les Paul tarzı inanılmaz iyi bir gitar. Trash te yaparsın alternetif te. Hem daha ucuz 400$ civarı.

rastansaga hocam zaten 530$ bencede çok 600$ da çok veremem o kadar para.ankarada herşey 80-90 dolar pahalı sitanbula göre.benim bildiğim istanbulda 450$ civarı kx1f. eğer öyleyse İnşallah bi ara istanbula gelip alcam.bu aletin istanbul fiyatını bilen varsa söylerse sevinirim.:D kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Gür müziğin Allah belasını versin. Nefret ederim o kazıkçılardan. 700$ lık gitarı 1200$ a kakalamaya kalkan prototip "milletin ..koyduğum kardır" ve "çaldırmam-elletmem-vurdurmam" mentalitesine sahip tipler. Cort ve Ankaralı müzikseverler için bir talihsizlik eseri bence o bayi. Uzak durunuz.

Geri