kurşun asker

RunRabbitRun demiş ki:
jokermg daha önce bize ait bir başlık yoktu. Bu başlıkta zaten bizi dinleyen birisi tarafından açılmış. Herneyse çok önceden senin yaptığın yorum sizin başlık içerisinde yer alıyor :D O zamanlar başlığımız yoktu. görüşlerini dikkate alacağız. Teşekkürler

Sevgili Pam, sen Echoes grubu ile Kurşun Asker'i karıştırdın ya :D

Bak Echoes burada :

http://www.turkrock.com/ftopic31452-140.html

Echoes adına buradan teşekkürler sana.Umarım bir daha tam teşekküllü dinleme fırsatın olur Echoes'u.

Ben de diyorum "ben bir yorum yaptım bu kardeşlere ama, nerede?" diye :D
Şimdi olay aydınlığa kavuştu :)

yaw ben de ondan bahsediyorum... mevcut kayıttan diil... yeniden düzenlenmelerine ihtiyaçları var... bu yönde çalışmalar şu an yoksa bile..bizim kışkırtmalarımızla başlayabilirler belki..:)

Arkadaşlar çalışmalar devam ediyor!!!
"Yeniden" adlı şarkıya da yeni düzenleme yapmaya karar verdik. Umulmadık derecede güzel birşey çıktı. Koray şarkıyı bambaşka bir boyuta çekti :)Umarım yakın zamanda paylaşabiliriz.

biraz da tanıdıklarınızdan destek görün :) devamını bekliyoruz kayıtlarınızın. süper soundlu falan bişey yapmaktansa yeni şeyler yazmaya bakın, çok afilli bişeylere gerek yok biliyosunuz. başarılar ;)

tornado demiş ki:
biraz da tanıdıklarınızdan destek görün :) devamını bekliyoruz kayıtlarınızın. süper soundlu falan bişey yapmaktansa yeni şeyler yazmaya bakın, çok afilli bişeylere gerek yok biliyosunuz. başarılar ;)

ohhh ohh ne güzel :) sponsorluk katkılarını bekliyoruz o zaman :)
Süper soundlu bişe olması çok da olası değil zaten Erdem. Maksat içimize sinsin yeter.

hala dinlemeyenler varsa;
besteler: http://music.download.com/kursunasker

2002 yılı Kısa Dalga adında verdiğimiz konserlerden kayıtlar:

Fuel- Hemmorage
3 doors down- loser
anonim- malabadi köprüsü(pilli bebek de diyebiliriz)
dandy warhol- bohemian like you (vodafon müziği idi birara)

hoşçakalın..........

ya ben piskopata bağlamış bi şekilde bestelerinizi dinliyorum hatta kendi kendime reklam işine girdim herkese dinletiyorum :D siz bi yarışmaya katıldınızmı bu şarkılarla ya da katılsanıza?

Yeni bestelerin pilot, taslak kayıtlarından bir kısmını dinleme fırsatım oldu.
Ne kadar objektif olabilirim bilmiyorum, çok yakından tanıdığım insanlar çünkü.
Ama şu kadarını söylemem lazım kendileri farkında değiller ancak ben
"opus magnum" larını yapıyorlar diyerek özetleyebilirim durumu.

Çok net ve içten söylüyorum bunu.
Umarım bir kaç ay içinde kayıtları bitirirler ve bana hak verebilirsiniz.
Koray, Emine...Hadi :twisted:
Öptüm sizi...

ads305z.jpg

edit: evet, evet maaşa bağladı bunlar beni. :)

demo

yaptığın yorumlar için saol alp,vallaha ihtiyacımız var bole seylere kısıtlı imkanlarla en ii sekilde değerlendirmek istiyoruz içimize sinene kadar.
biraz abartılıda olsa "masterpiece" tanımın :), desteğin için saol, bakalım neler olacak demo bitince anlıcaz :) kendine ii bak

Geri