Yakup

Az kaldı, sabredin arkadaşlar..
Ne Mayıs'ı kuzum? 2005'in Mayıs'ı mı kalmış? Eylül o Eylül! :twisted:

Ha bir de Yakup 1 Ekim'de Duman ve Erkin Baba'yla beraber çıkacak Yedikule'de, haberiniz olsun. Yani son tarihler 8 Eylül Mojo, 1 Ekim Yedikule. Bir de önümüzdeki Perşembe bir TV programına konuk olacak kendisi ama vallahi bilmiyoruz hangisi olduğunu. Hatırlayabilirsek yazacağız! :LOL:

PepsiTwist demiş ki:
Az kaldı, sabredin arkadaşlar..
Ne Mayıs'ı kuzum? 2005'in Mayıs'ı mı kalmış? Eylül o Eylül! :twisted:

Ha bir de Yakup 1 Ekim'de Duman ve Erkin Baba'yla beraber çıkacak Yedikule'de, haberiniz olsun. Yani son tarihler 8 Eylül Mojo, 1 Ekim Yedikule. Bir de önümüzdeki Perşembe bir TV programına konuk olacak kendisi ama vallahi bilmiyoruz hangisi olduğunu. Hatırlayabilirsek yazacağız! :LOL:

hatırla lütfen :D

Perşembe günü Digiturk'te Snake TV diye bi kanaldaymış.. Böyle bölük pörçük geliyor bilgiler, kusura bakmayın, benle ilgisi yok yani.. :LOL: Sanırım Digiturk Guide'dan öğrenebilirsiniz saat vs. durumları..

Arkadaşlar mail adresimiz [email protected] siteye girip üye olabilir veya MSN'e ekleyip birimizi online yakalarsanız sorularınızı yöneltebilirsiniz. Selamlar..
Bir de Duman elemanları orada olacak, +18 olanları bekliyoruz. Unutmadan söyliyeyim dedim.

pudding demiş ki:
sitenin neresinden uye olcaz bulamadım acıkcası :D

bi de PepsiTwist sen kimsin cok merak ettim :p menajermisin :?

Efendim siteyi açınca (http://www.yakuprock.com) sol altta join our e-mail list şeysine tıklıyorsunuz oluyor..

Sıpam ortalıklarda yok ben cevapliyim..kendisi grubun fanclub team' i olan Yakup' un meleklerinden bir tanesi olur :) bir diğeri de bendeniz oluyorum..üçüncümüz pek iştirak sever bir hanım değildir, pepsiyle ben takılıyoruz daha çok :) Yakup' la ilgili bir derdiniz tasanız sorunuz endişeniz olursa efendim [email protected] adresini Messenger' a ekliyorsunuz, hangimizi yakalarsanız biz de mümkün olduğu kadar yardımcı oluyoruz..

Ayrıca 8 Eylül perşembe gecesi de Mojo' ya bekliyoruz..

albumu henuz alamadim ama "gecmez" den anladigim kadariyla tonlar saglam, kayıt için ugrasilmis o belli, efet duman havasi var, varsin olsun, yeter ki sozler haysiyetli, riffler saglam, tonlar sukela olsun...:)

bunlar da yakup ta var gibi gozukuo her ne kadar tum albumu bi dinlemek lazım o ayrı....

205365.jpg

Yakup Trana’nın önceki grubu Trana’nın ‘Don’t You Hate Me’ isimli parçası Seattle’da 3 hafta listelerde 1 numarada kalmayı başarmıştır...
Ayrıca duman elemanlarıyla ortaköy'de çeşitli barlarda sahne almışlardır...

ALBÜMDEKİ PARÇALAR
ŞUNU BUNU
GÜLLER OLMAZSA
UZUN İNCE BİR YOLDAYIM
GEÇMEZ
YAÐMUR
SEN
KABAK TADI
DERDİN NE?
MUHABBET
BİR GARİP YER

Geri