Yakup

Yüxexes'te biraz izlediğim kadarıyla, performanslarını pek iç açıcı bulamadım. Belki gitarlar biraz daha sağlam olsa, yani fazladan bir gitarist alsalar, biraz da vokalin sesi çıksa cidden daha iyi olur gibi. Basslar çok hoşuma gitti, davulda fena değil.

Bir de, Yakup'un vokalinin çok fazla Kaan'a benzediğini düşünüyorum.
Huyundan mıdır suyundan mı? :)

giggle demiş ki:
Yüxexes'te biraz izlediğim kadarıyla, performanslarını pek iç açıcı bulamadım. Belki gitarlar biraz daha sağlam olsa, yani fazladan bir gitarist alsalar, biraz da vokalin sesi çıksa cidden daha iyi olur gibi. Basslar çok hoşuma gitti, davulda fena değil.

Super yorum yapmissin. Fazla baydi Yakup. Kaan tangoze ve Batuhan Mutlugil olmasaydi o Organizasyon'da Klibi dandiklesirdi.

davulcularının iyi olması normaldir...zaten bulutsuzluk özlemi davulcusuydu bi zamanlar kendileri :roll: ben de aman aman bulmadım
grubu yüxexesteki performansıyla :roll:

Bestial demiş ki:
giggle demiş ki:

Super yorum yapmissin. Fazla baydi Yakup. Kaan tangoze ve Batuhan Mutlugil olmasaydi o Organizasyon'da Klibi dandiklesirdi.

Öyle bi organizasyon olmasa ne klip olurdu ne single :D O adamlar single çıkardılar farkında mısın bilmiyorum :D Yani o klibini izlediğin parça Yakup albümünden bi parça değil :LOL:

bence çok başarılı bi grup.ama nedense herkez duman'a çok benzetio ve önyargı ile yaklaşıo.peki o zaman şöyle düşünün, piyasaya ilk yakup çıksaydı daha sonra duman çıksaydı bu seferde duman'ı kimse beğenmeyecekti.yani demek istediğim biraz evrensel olalım..ayrıca 2.klip çekilcek mi?çekilirse hangi şarkıya(güller olmazsa'ya çekilsin)?bi bilginiz varsa yazarsanız mutlu olurum...

şarkı sölemesini türk rock dinleyicisine yapılmış büyük bir eziyet olarak gördüğüm kaanın sırtına dayanmış arkadaş. keşke sadece gitar çalsa

dramir demiş ki:
şarkı sölemesini türk rock dinleyicisine yapılmış büyük bir eziyet olarak gördüğüm kaanın sırtına dayanmış arkadaş. keşke sadece gitar çalsa

ÖYYLE oldu ayynen...kaan sırt verdi yakup bida bırakmadı...TEk başına türkiyede bişe yapmasın...amerikasında ne yapıosa yapsın da...buda arkadaş vesilesiyle gündemde durması dellendirio adamı yaa..!!! :evil: :evil: :evil:

yahu bu adam kaan'dan daha önce vokal yapıyodu.bir çok şeyi beraber yaptılar , beraber öğrendiler..''kaan'ın sırtına yaslandı'' türünden cümleler herşeyden önce ayıp.yakup'un müzik birikimini , bilgisini yok saymaktır yaptığınız.

sevmiyor olabilirsiniz ama saçma yorumlar yapmayın.

gitar çalsın şarkı söylemesin walla eziyet kimse müzisyenliğine bişey söylememişki ççççççççççççççoooooooooooookkkkkkkkkkkkkk kötü söylüyor

Keş müziğinin tanımlamasını yapabilecek olan varmıdır aramızda..sanmıyorum..

Keş müziği diye bir tanımlamayı gayet yersiz buluyorum.

İyi bir müzisyen, kendine has bir tarzı var aslında. Kaan'la birlikte yıllarca müzik yapmış. Ses renkleri birbirine benziyor, bunu değiştirmek için çalışması mı gerekir? Bu arada Kaan'ın sesi çok mu güzel? Yakubun bestelerini beğenmedim ama.

yakup un duyulmasında duman büyük paya sahip,hemfikiriz.adam eğitim falan almış ama nedir ya yani kabak tadı şarkısına klip çekmiş ama ne söz var ne ses var eh az gitar var ama yassıkk yassııık.

bence istedigi kadar super mukemmel muzisyen olabilir ama ben yaptıgından hıc mı hıc bısıı anlamıyorum :!: gayet ıtıcı we ıgrenc gelıyo bana.rock pıyasası canlanıyo yenı gruplar olusuyo ama boylede bısı turemesn!tabıı bu benım gorusum!

Geri