bunu sen istedin

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda senbenimsinbendesenin tarafından 9 Ağustos 2005 tarihinde açılan konu

1. bunu sen istedin, 2003 yilinda almanyada kaydettigi büyük adam olucam ben adli sarkiyla faaliyete gecti.. basite indirgenmis gitar akorlari ve kayit kalitesiyle*, ici bosaltilmis ya da zoraki doldurulmus, akimlarin kurallari gölgesinde kalmis müzige karsi duran bir proje/grup niteligi tasir..

2005 mayista kaydettigi demo/cd de 8 beste yeraldi.. sarkilari bicok grup tarafindan konserlerde kavirlanmaktadir..
    büyük adam olucam ben adli sarkiyi dinlemek icin :
    http://www.turkpunk.de/upload/mp3/bunusenistedin/Bunu Sen Istedin - buyukadamolucamben.mp3
    (sag tiklayip farkli kaydet diyceniz)

saygilar

[email protected]

2. *: gercek manada basit, bayagi, rahatsiz edici ve sinir bozucu oldugundan bahsediyorum..
    bazilarinin rahatsiz olusu biseylerin dogru gittiginin göstergesidir..

3. park

park

66
    0
    300
    Eyvallah dostum "anlayana" tarzı bir yaklasım ve bende gayet basarılı buluyorum soylemek isterim. Aynen devam ....

4. bravo goçum alamanyalardan neler yapmış çok sefdiğim bir oluşum sevmek suçsa beni assınlar

5. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana bunu sen istedin az!!!

Bunu sen istedin bişeyleri değiştirecek... Ailecek dinleyin...

6. bundan önceki bunu sen istedin başlıında burda bunu sen istedinle dalga geçmeye çalışanların mesajlarına dokunulmadı izin bile verildi hatta modlardan biriside sanırım dalga geçmeye çalışanlardan birisiydi.. onların mesajlarına heç bişe yapılmadı silinmedi.. ben burda bişe dedim diye benimki silindi.. hehe negüzel bi forummuş burası:D:D:D

7. parca super..tam gaz ya :D

8. Azcık akort bozuk gibi başka bi problem yok. Herşey güsel..

9. müzik kalite ile ölçülmez bence...işte akort bozuk, 3-5 akorla, abuk sözlerle sacmalayanlar KİMİLERİNE göre...
    bence müzik bir tarzdır,tavırdır...
    bunu sen istedin de tarzı olan,tavrını ortaya koyan bir oluşum...umarım daha cok ses getirir...

10. Ben destekçisiyim,gayet değişik birşeyler deneniyor...
    O kayıtda tam olarak kontrôl altında yapılmış,herşeyi bilinerek yapılmış,bazılarına göre hata olarak gelebilecek bilinçli öğeler taşıyor,zaten yapılmak istenende bu,böyle bir parçayı eleştirirken teknik açıya bakarsanız olmaz,eleştirmek için tarzı değiştirmeleri gerek...

11. ee bu böle bi başlık vardı kaybolmuş mu ayrıca yeni parçalar yok mu bu eleman bi gruptandı hangisiydi lan o?

12. ben takip ediyordum zaten 1 yıldır, bence gayet başarılı, sade ve anlatmak istediğini direk anlatan bir grup/oluşum.

Tebrik ediyorum, takip etmeye devam edeceğim...
    Ayrıca benim sitemde bulunan büyük adam olcam ben şarkısı da bu gruba aittir!!! YAnlış anlaşılma olmasın...

13. bayadır takip edip beğendiğim bi grup...gayet basarılı ve yapmak istediğini yapan bi grup..kendine özgü bence...

hormonel bozukluklara tahammülümüz yok bizim :) basarılar...

14. Anaa şarkı çok hoş ya bidaha dinledim. Çok eğlenceli teprikler... :D ciddiyim

15. bir içim su...çok çok çok mutlu edici :utandim

16. Şarkı kesinlikle kötü değil ama daha iyi bi kayıt koyabilirdiniz.Daha çok ses getirirdi.

(Lütfen bu mesajdan sonra "müzik bunla şunla ölçülmez""biz çok seviyoruz""sen adammısın"gibi şeyler yazmayınız.)

17. kalite

daha iyi bi kayit
    evet baya iyi fikir yanliz ,
    bunu düsünemedigim icin digil böle istedigim icin yaptim.

18. ...

büyük adam olucam ben in sözleri çok güzel...tabi kayıt iğrenç o ayrı mevzu :))) o da imkansızlıktan kaynaklanıodur,normal...

19. bunu sen istedin in kayıtlarını kötü olması, herşeyin basit bir şekilde olmasi tamamen bilinçli birşey sanirim.

Bu Sayfayı Paylaş