bunu sen istedin

hersey bilinçli arkadaslar kasmayın daha fazla..ztn ilk dinlediğiniz de anlamanız lazımdı ama... :roll: nese süper olmus dediim gibi yapılmak istenen yapılmıs ;)

Başlık gitmiş, ama ben yinelemek istiyorum. Benim hoşuma gitmedi ama birçok insan anlamadığım, duyamadığım şeyleri yakaladığına göre bir şey var demek ki.
Kolay gelsin!

Saygılar...

dinlediginiz ve yorum yaptiginiz icin tesekkürler..
bu tam olarak istedigim sey..
ne herkes hoslansin ne de cogunluk sevsin saygi göstersin..
zaten cogunluk umrumda olsaydi cogunluga hitab eden islerle ugrasirdim..
bu da tam olarak istemedigim sey..

Kusura bakmay?n ama bence yapt???n?z?n müzikle alakas? yok.Sözler güzel olabilir ama.Müzik söz de?ildir yani.Yapt???n?z her?eyi basit olarak görüyorsunuz öyle yazm??s?n?z.Ö?le dü?ünürseniz hiçbir ?ey yapamazs?n?z bence ,hiç bir ?eyi basite almay?n derim.
Ba?ar?lar...

oyle demen koksal tarz meselesi.. ama tarzlari bana coh hosgeldi. sarkinin sözleri cok guzel biz cowerliyabiliriz. belkide tarzimiz uyuyo diyedir TÜRKCE rock punk.. neyse om ilede görüstüm zaten demolarinida alicam umarim. basarilar diliyorum we tarzini hic bozma diyorum anlatmak istedigini ben anladim belki baskalarida cikar

not: basite indirgenmiş olması üstünde oynamak istemeyeşimdendir.. çünkü buşekilde, müzikalite peşinde koşarken herşeyi unutup biçok kişinin saygı duyduğu fakat sadece kulağa hitap ederek uyuşturan, beyni yıkayan ve düşünmeyi engelleyen popüler müzikpiyasasına gizliden gönül vermiş müzisyenlere onları alkışlayanlara (saygı duyanlara)ve yer üstüne çıkmak için yanıp tutuşan ama aklı biraz da yeraltında kalan insanlara bir gönderme yapmak istenmiştir..
bu basite almak degil,
basitliği sevmektir.........
ve bu basitlik de projenin, yukarda anlattığım durumu, kendi dilinde anlatma yöntemidir..

parçayı dinlemedim ama böyle konuştuğuna göre boş bi şey değil,,
hemen indiriyorum dinlemek için eminim beğenirim!! ;) ;)

ben saygi duydum. ankarada AMATÖR olarak türkce punk rock yapmaya calisiyoruz. ve türkiyede böyle gruplari dinlemeyi we bunlarin dinliyecilerini taniyip onlarin görüslerinide duymak hosuma gidiyor. ama punk olmak hala zor is [pis punk diye dayak bile yemistim]....

sizin demonuzu edinmek ve sarkilarinizi duymak istyorum cok hosuma gitti we saygi duydum

marla singer quartet sizi çok sevio.

güzel sözleriniz için teşekkürler.
marla singer quartetin en büyük ilham kaynaklarından biri bunu sen istedindir.
bizim ve sizin deişik, kıskanılası, gıpta ile bakılası bir duruşu olduğuna inanıyoruz. onca insanın hayatlarının en büyük amacı haline getirdiği rockstar olmak,albüm satışında zirve yapmak gibi olgularla nasıl doyasıya taşşşak geçtiğimizi görünce mutlu oluyoruz.
inşalla bi gün bi yerde buluşabilmek, taşşaklarımızı aynı kefede tartmak, kilosuna milyonlarca lira fiyat biçebilmek dileğiyle.

absürd punk kardeşliği adına shifty52/msq

goawaybaby demiş ki:
bence en punk benim diyen adamdan daha punklar..
lepistes yazan arkdasta punk herald pek anlamıyo bu işlerden
gercek punktır bunusenistedin

Evet kusura bakma hiç anlamıyorum.Punk müziği öğreticeksen.Şu an punk müzik yapan çok az sayıda gurup var.Punk müzik 1960'lı yıllarda ingilterede işçi sömürgelerinden çıkmış siyasi içerikli kirli müzik türüdür.Asıl amacı siyasal birşeyler anlatmaktır.İşcileri,amerika emperyalizmini,insan haklarına yapılan saygısızlıkları müzik diliyle insanlara duyurmak için çıkmıştır.Bunu bana mı öğreticeksin.Hiya hiya hoyla olmaz bu işler demi????

Geri