Ev Amfisi Öneri!

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda choruswar12 tarafından 17 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

1. merhaba arkadaslar öncelikle bu tür bir baslık vardır eminim ancak kendi fikirlerimi sunmak ve daha iyi bilgi toplamak acısından acıyorum bu baslıgı.

ben ev icin hem idarelik hemde fena sonuc vermicek bir amfi arıyorum amfiyi anolog setupla kullanmak niyetindeyim.yaptıgım tür olarak pink floyd dan muse a kadar bi aralık diyebilirim.ancak gidipte ev icin binlerce lira vermek benim durumuma uymuyor.kafamdaki fiyat 500-600 tl.

ben birkac arastırmada blackstar ht1r yi cok basarılı buldum sizce dogru karar mı? yoksa onu alcagına sunu al daha iyi yada anolog setupsa, su türse sunu almalısın diyebilceginiz birsey var mı?

şimdiden ilgilenicek herkese tesekkür ederim :)

2. Amfi denince genel olarak forumda alınması gerekenler lambalı amfiler.Bu durumda bütçenize ht1r gayet mantıklı geliyor. Çıkacak sonuçda bence önce bu amfi alınmalı sonra ihtiyaç duyulduğunda gereken pedallar ile desteklenmeli .Drive ını ben başarılı buldum ht1r nin

3. olabilir drive degilde temiz kanalı asıl önemli olan rakip firmalarında var basarılı amfileri ve rock türlerinde bilgim yok bu yüzden danıstım.blackstarın eq sunun biraz düz mantık olması kafamı karıstırıyor

4. Clean daha önemliyse çok düşük güçlü amfiler uygun olmayabilir. Örneğin Laney Cub 12 R veya LC15'e de bakabilirsiniz.. Forumda satanlar vardı..

Ama genel olarak ben de söz konusu Blackstar'ları başarılı buluyorum. Türkiye Fiyatları da gayet insaflı..

5. aynen yani hem lambalı hem biraz ingiliz ruhlu eq olayınıda olmadı setupla biseyle bir sekilde dengelerim gibi geliyor

6. orange tiny terror de ucuz şimdi. zor dayanıyorum.:whistle:

7. tiny terror nerede ucuz? 600 tl ye varsa ben de alayım.

8. azmeden 200e de bulur.(y)

9. 25 liraya buldum arkadaslar amfiyi aldım sagolun :p bilmiyorum hic ya blackstar yatıyoda kafama 2.eli olsa daha iyi bakacauz artık

Bu Sayfayı Paylaş