UÇK Grind

ya Sava? niye War diye geçiyo onu anlamad?m ben :)
Asafated, ve Pagan hala severek dinledi?im gruplard?r.Obscurity'nin de ad?n? duydum ama dinleme ?ans?m olmad?. bu üçlüden sa?lam bi?eyler ç?kaca??ndan ?üphem yok. ama mbk'n?n belirtti?i gibi uçk'n?n bir albümü olmad???ndan (ki ben de öyle biliyorum) amatör gruplar ba?l??? alt?nda olmas? daha do?ru olacakt?r.
sayg?lar...

grup yeni mi kuruldu,daha önce adını duymadım yani ilk rockstation'da çıkacak gruplar arasında gördüm.yeniyseniz çook hızlı ilerliyosunuz demektir.rockstation'da da izlerim sizi heralde. :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
grup yeni değil 2000 yılında Asafated, Neoplast ve Radical Noise elemanları tarıfaından kuruldu. Ancak davulcu Pedro Almanya'ya gidince grup askıya alındı. Bu kadro ile bir de demo cd yayınlandı "Leader". 2005 başında yeni elemanlarla çalışmlara başladık. şu ana kadar 4 konser verdik Rock Republic Festivali dahil. Eylülde büyük bir ihtimalle albüm kayıtları başlayacak. İstanbul dışındaki ilk konser Rock Station festivalinde olacak 15 Ekim'de.
uckjpg0jm.jpg

rock republic de izleyip beğenmiştim grind sanmıştık biz ama değilmiş sevindik hehe :)
HEPİMİZ DEPREMDE ÖLÜCEZ
(ayrıca bu şarkının soul sacrifice yorumuda güzeldi :LOL:)

Geri