Adaptör Ucunu Çoğaltmak.

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda halilpazarlama tarafından 26 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

 1. herkese merhaba. elimde bir adet adaptör var , bugün baktım amperi v.s. 4-5 pedalı kaldırabilir güçte. diğer adaptörleri şutlayayım kalabalık kalksın diye düşündüm. yalnız pedala giden adaptör ucunu çoğaltmaya yarayan bir aparat var mıdır diye merak ettim. Yoksa kabloyu kesip mi çoğaltmamız lazım. keseceksek ana gelen kabloları kaç adet çıkış alacaksan o kadar bölüp mü çoğaltacağız.
   
 2. Abi var öyle bir alet, arkadasim yapmisti. Tekli uca takip 5 pedala kadar güç dagitiyordu o aparat ile. Ama nasıl yapılır nereden bulunur onu bilmiyorum.
   
 3. onur hanın önünden geçerken sordum yok dedi ama nette gördüm sanki
   
 4. Bu daha iyiymiş :)
   

 5. piyasada satılan çok çıkışlı adaptörler de bu şekilde değil mi ? add+ gibi mesela.yani dip gürültüsü açısından.
   
 6. Add+'i bilmiyorum, ama "isolated output" ibaresi olanlarda dip gurultusu sorunu yok deniyor. Mesela "With eight 9V completely isolated, regulated, and highly filtered outputs" :
  http://www.musiciansfriend.com/accessories/voodoo-lab-pedal-power-2-power-supply
   

 7. Bu güzelmiş de 169 pahalı değil mi? bir de abd için üretimi Tr ye uygun olmaz direkt prize girmeyen araya dönüştürücü giren herşeyde dip gürültüsü ihtimali var.

  Ya zaten izolasyonlu olsa da olmasa da evimde toprak hat olmadığı için herşeyi dip gürültülü çalıyorum benim gibi olanlar için add+ 8 uçlusu gayet pratik çözüm olacaktır Türk yapımı şeyler var diye biliyorum.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş