Ev Için Amfi Tavsiyesi (700 Tl Bütçe)

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda boncuk3020 tarafından 29 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

1. beyler param yok ama 700TL ve civarı bir bütçem olacak 1 ay içinde sizce ne almalıyım. 2. el olarak tabi ki... Hi gain arıyorum içimden bir ses sürekli ev için tech 21 tm 30 diyor ancak bu paraya bir lambalı amfim neden olmasın tavsiyelerinizi bekliyorum...

2. Hi gain lambalı ve 700 tl sınır varsa şuan aklıma gelen tek seçenek BlackStar HT5 (reverbli modelide var o da olur) ama ikinci ele düşmüyor fazla.Eğer başka seçenek varsa ben de tavsiye almak isterim

3. Death

Death

410
    128
    705
    valvestate 8200 veriyim sana bu fiyata. kesinlikle pişman olmazsın. sadece bugünlük bu fiyatı veriyorum.

4. abi 140 watt + kabin yok ben de :D

5. Death

Death

410
    128
    705
    200watt kabin hallederiz yaav :p

6. abi ev diyorum :D

7. ev diyorsun 1 watt diyorum kafa kabin diyorum 5-6 tane lambadan bahsediyorum 3 tane gain karakteri diyorum ve özel mesaj atıyorum :)

8. marshall mg 30 dfx elimde mevcut ve acil satmalıyım nakit ihtiyacından dolayı 500 tl ve tertemiz neredeyse hiç kullanılmadı. çok kaliteli ses ve lambalıya yakın alabilmen içinde fdd özelliği mevcut eğer biliyorsan
    numaram 05309207811

9. meksika yapımı ama bütün usa stratları döver diye eklemeliydin sanırım.

10. Mg 30 dfx edinesim geldi 1 tane :D

11. bir an kendimi hayvan pazarında kurbanlık için pazarlık eder gibi hissettim :D

12. son 3 yorumun hepsini tek yorumda yapcaktım ben büyüklerime bıraktım

13. iyi hoşta blackstar almaya karar verdim 3-5 te borç harçla ht 5 rh yorumları sizle paylaşırım isterseniz

14. Az daha para biriktir ve Blackstar HT-1R Head va HT408 kabin al .

Ev için mükemmel çözüm budur .

:)

15. orange micro terror çıkmış bu arada yeni model. :D iphone 4 kadar boyutu.20w

16. blackstar ht 5 rh alacam usta sen 1 diyorsun :D

Bu Sayfayı Paylaş