Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

merhaba arkadaslar öncelikle bu tür bir baslık vardır eminim ancak kendi fikirlerimi sunmak ve daha iyi bilgi toplamak acısından acıyorum bu baslıgı.

ben ev icin hem idarelik hemde fena sonuc vermicek bir amfi arıyorum amfiyi anolog setupla kullanmak niyetindeyim.yaptıgım tür olarak pink floyd dan muse a kadar bi aralık diyebilirim.ancak gidipte ev icin binlerce lira vermek benim durumuma uymuyor.kafamdaki fiyat 500-600 tl.

ben birkac arastırmada blackstar ht1r yi cok basarılı buldum sizce dogru karar mı? yoksa onu alcagına sunu al daha iyi yada anolog setupsa, su türse sunu almalısın diyebilceginiz birsey var mı?

şimdiden ilgilenicek herkese tesekkür ederim :)

Amfi denince genel olarak forumda alınması gerekenler lambalı amfiler.Bu durumda bütçenize ht1r gayet mantıklı geliyor. Çıkacak sonuçda bence önce bu amfi alınmalı sonra ihtiyaç duyulduğunda gereken pedallar ile desteklenmeli .Drive ını ben başarılı buldum ht1r nin

olabilir drive degilde temiz kanalı asıl önemli olan rakip firmalarında var basarılı amfileri ve rock türlerinde bilgim yok bu yüzden danıstım.blackstarın eq sunun biraz düz mantık olması kafamı karıstırıyor

Clean daha önemliyse çok düşük güçlü amfiler uygun olmayabilir. Örneğin Laney Cub 12 R veya LC15'e de bakabilirsiniz.. Forumda satanlar vardı..

Ama genel olarak ben de söz konusu Blackstar'ları başarılı buluyorum. Türkiye Fiyatları da gayet insaflı..

aynen yani hem lambalı hem biraz ingiliz ruhlu eq olayınıda olmadı setupla biseyle bir sekilde dengelerim gibi geliyor

25 liraya buldum arkadaslar amfiyi aldım sagolun :p bilmiyorum hic ya blackstar yatıyoda kafama 2.eli olsa daha iyi bakacauz artık

beyler param yok ama 700TL ve civarı bir bütçem olacak 1 ay içinde sizce ne almalıyım. 2. el olarak tabi ki... Hi gain arıyorum içimden bir ses sürekli ev için tech 21 tm 30 diyor ancak bu paraya bir lambalı amfim neden olmasın tavsiyelerinizi bekliyorum...

Hi gain lambalı ve 700 tl sınır varsa şuan aklıma gelen tek seçenek BlackStar HT5 (reverbli modelide var o da olur) ama ikinci ele düşmüyor fazla.Eğer başka seçenek varsa ben de tavsiye almak isterim

marshall mg 30 dfx elimde mevcut ve acil satmalıyım nakit ihtiyacından dolayı 500 tl ve tertemiz neredeyse hiç kullanılmadı. çok kaliteli ses ve lambalıya yakın alabilmen içinde fdd özelliği mevcut eğer biliyorsan
numaram 05309207811

Geri