Manisaspor

'Forum Meydanı' forumunda Antibiyotik tarafından 20 Ağustos 2005 tarihinde açılan konu

1. Yaptığı transferlerle bu sene adından söz ettiren takım.son transferi brezilya milli takımının forveti denilson.

2. harbiden ya artik bi fener bide vestel manisa :D :D :D :D :D :D

3. Hocam bu transferle manisa feneri bile gölgede bıraktı.

Benim anlamadığım fenerin istanbula getiremediği adamı manisaya nasıl getirdiler helal olsun!!

4. abi denilson un bu transferden haberi bile yokmus. Yani gelmeyecekmis. Sezon basında Fenerbahce Galatasaray alamadı V.Manisa mı alacak???
    Güldürmeyin ....

5. uefa.com bile yazdı transferi , alamazlarsa büyük reklam yapacaklar tabi ama aynı zamanda da büyük terbiyesizlik yapmış olacaklar

6. abicim adamlarin arkasinda zorlu var bence gelirse bunun tek nedeni zorlunun yesil paraciklari ustune sacmasidir 8)

7. Yaa kafam karisti simdi bende geldi diye biliyorum ama hala Turkiye'ye geldigine veya gelecegine dair bir haber yok!!Nasil is anlamadim ama bi Galatasaray'li olarak soyluyorum insallah gelir!Ligin kalitesinin artmasi cok iyi olur Turk futbolu icin elbeteki!!

8. tabiki gelmedi yalan dolan kardeşşiiiiimmmm!!!

9. cnn turk de avrupadan futbol da bordeaux denilson u kiralamak istediğini söylediler.

başka sitelerde de konuyla alakalı haberler var

bence menajerin biri yedi vestel manisalı yöneticileri

10. valla olabilir.
    ama iyi reklam yaptılar yalan değil.
    şahsen ben acaip şoke olmustum duyduğum zaman.

11. şampiyon Vesteel Manisaaa

12. manisa yapar valla :p

13. Denilson yalan oldu :(

14. bu herifler halka açık şirket olsalar inceleme başlatılırdı manipülasyondan.

15. artıık bordeux oyuncusu kendileri...

16. Bu cümle avatarınla da uyum içinde. :D :D :D

17. haha iyi yakalamışsın :lol:
    şerrafettin ağbi der ki manisa denilsonu değil ancak bunu alır :D :D :D

3 + 1

18. sat sat nereye kadar... arkadaşlar bir manisalı olarak ersun yanal düşmanıyım.. ersun yanal yüzünden manisamızın adı kötüye çıktı... rize de takımımıza pkk dışarı diye bağırdılar.. şeref tribününe gelip başkanımıza pkk ya maç sattınız diye bağırdılar,bunu kınıyoruz...
    manisaspor un arkasında dağ gibi westel şirketler grubu war.. bu da demek oluyor ki maç satıpta kazanılacak üç beş kuruşa kulübümüzün ihtiyacı yoktur... ama ersun yanalın aynı dawranışı 3.kez yapması klübümüzün adını kirletmektedir.. ersun hocayı dürüst olmaya dawet ediyoruz..
    saygılar....

19. ersun yalan'dır ne yapsa yeridir :)

Bu Sayfayı Paylaş