Mp3 Indirebileceğim Yasal Site ?

'Müzik Endüstrisi' forumunda ornapsen tarafından 5 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar yasal olarak parası ne ise verip yabancı şarkıları alabileceğim bir site arıyorum. Albüm olarak ya da tek şarkı yükleyebileceğim, özellikle eski rock albümleri (helloween vs.. )ve klasik country olarak geniş arşive sahip yasal mp3 sitesi tavsiyeleriniz nelerdir, teşekkürler..

2. yasalını bilemem ama youtube gayet verimli bu konuda.

3. Amazon'da sanirim satiliyor parca parca albumler. Yanilmiyorumdur umarim

ornapsen bunu beğendi.
  4. Kerem

Kerem

312
    105
    505
    evet bir ara vardı amazonda

5. eDDz

eDDz

1,781
    170
    755
    Zaten mp3 indirerek kalitenin dibine vuruyoruz, bir de videodan dönüştürürseniz iyice yerlerde bir ses kalitesi elde edeceksiniz. İllegal de olsa kaliteli halini dinleyin, alma isteği doğsun.

6. evet ses kalitesi önemli tabi. evde istediğim parçayı grooveshark com dan dinliyorum zaten. ama özellikle arabada dinlemek istediğim parçaları ve sevdiğim sanatçıların şarkı veya albümlerini hakkını vererek almak istiyorum. cdsini bulduklarımı alıyorum zaten ama küçük bir şehirdeyim her cd elimin altında değil ne yazık ki.

7. eDDz

eDDz

1,781
    170
    755
    internette bulamadığınız bir cd var mı ki? Bilgisayarınıza indirip kendinize cd de çekebilrisiniz, ticari bir kaygınız olmadığı sürece yasal bu.

ornapsen bunu beğendi.
  8. Amazon disinda muzik gruplari kendi sitelerinden de satis yapiyorlar. Komple album veya tek tek sarki satin alabiliyorsunuz.
    Korsana hayir!

ornapsen bunu beğendi.
  9. C4VO

C4VO

11
    9
    105
    yasalını bilmem ama last fm ve grooveshark bildiğim ve müzik indirdiğim en kaliteli siteler :D

Bu Sayfayı Paylaş