Susam Sokağı

susam sokagini cok severdim hic kacirmazdim. ediyi cok seviyodum buduyu kizdiriyodu hep :D kurabiye canavarinida, hepsini.. harfleri, sayilari susam sokaginda ogrendim zaten.. okumayi cabuk ogrendim. zaten 6 yasimda cıkıyodu tam anaokulu gibi oldu benim icin :D adam olacak cocuk da cok guzeldi.. simdi oyle kaliteli programlar yok cocuklar icin, cok sansliyiz o bakimdan..

çocukken iki elim kanda olsa seyrederdim ....
valla şanslı nesilmişiz vesselam şimdi nerde o kadar kaliteli tiyatro sanatçısı bir arada bu kadar iyi çocuk programı yapsın.. şimdi çocuklar gündüz kuşağında
1 esra ceyhan
2 hanım programları (kanlı bıçaklı)
3evlendirme programları kaynana yarışmaları bbg tipi sapık yarışmaları izliyolar
hakikaten şanslıymışız biz

enable demiş ki:
valla şanslı nesilmişiz vesselam şimdi nerde o kadar kaliteli tiyatro sanatçısı bir arada bu kadar iyi çocuk programı yapsın.. şimdi çocuklar gündüz kuşağında
1 esra ceyhan
3evlendirme programları kaynana yarışmaları bbg tipi sapık yarışmaları izliyolar

ehuehehh sıralaman süper ya...kesnlkle katılıorm sana

oxoxo demiş ki:
enable demiş ki:
1 esra ceyhan

ehuehehh sıralaman süper ya...kesnlkle katılıorm sana
maalesef böyle abi :cry:

küçükken az izlemezdim ya..trt de veriliodu..bayılırdım...minikkuş,edi ile büdü,1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12:):):)ögretici şeyleri:):)kurabiye canavarı:):):)yine verseler yine izlerim ahh şimdi nostalji olup çocukluk anılarına karıştı...

anaokulum,mükemmel program,çocukluğumun en önemli parçalarından,edim,büdüm,kurabiye canavarım,minik kuşum,susam sokağım..çok özledim..
lise boyunca da dilimizden düşürmemiştik,neredeyse hepimiz susam sokağıyla o yıllarımızı geçirmişiz,heleki bir arkadaşımız neredeyse tüm bölümlerini hatırlıyodu,manyak,anlatırdı,gözlerimiz dolardı konuşurken,kahkahalarla gülerdik,deli gibi bir de "hayır öyle olmamaıştı şöyle olmuştu","edi öyle dememişti şöyle yapmıştı","ya ben şunu anlayamamıştım"diye tartışırdık :) şimdiki çocuklar çok şanssız..
susam sokağıııı...!!!! çok sefiyom o sokağıı..!!!! :)

5 yaşında çatır çatır okuyup yazmamı sağlayan program :D valla edinin büdüyü uyandırıp uyandırıp su istediği bölüm hala aklımda..yine olsun yine izlerim :)

Geri