Barışarock buluşması

Cuma saat 14.00'da Kadıköy haldun Taner Sahnesinin önünde buluşup beraber gitmeyi planlıyorum... Ama kaç kişi gelir bilmediğim için gelmek isteyenlerin mesaj yazmalarını rica edecem. Demirkan ben 0555 635 65 36

Arkadaş grubumla bereber gelicem. Birkaçı Turk Rock tayfasından. :) Eğer Kadıköy'den geçeceksek size katılabiliriz. Hep beraber yeniden kaynaşırız fena olmaz.

Geçen seneki festival nerde yapıldı acaba, aynı yer mi yoksa?
Mekan çok güzelmiş resmi sitesinde resimlere baktım da!
bu arada umarım çadır kurulacak alanda yeterince yer vardır :?

Evet geçen senede aynı yerde yapıldı, baya ormanlık bi yerde bulana kadar bi hal olduk arabayla, mehmet akif parkı mıydı neydi, kamp olayını dert etme ehehe erken gidebilirseniz kamp alanı biraz dar yer bulabilirsin belki, millet çoktaaan doldurmuştu ben gittiğimde ama fark etmiyo her yer kamp alanı orda ben bağımsız bi yere kurdum sessiz sakin :D, en çok sorun da bira sırası aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
deli olmuştum.

Bahtsız adamı çölde kutup ayısı ....... edermiş. Yeter arkadaş bu kadarmı şansızlık olur, diyordum gelirim yerim içerim sapıtırım ama nerde tarihe baktım aha bizim kuzenin düğünü var ayın 26 sında hemde izmitte şimdi ben ziktiğim sene gelemem :(

Ben orada olacağım.
Ankaralı arkadaşlarla gelmeyi düşünüyorum.
Elif beni gördüğünde nasılsa kafamı kıracak ben ona hazır olayım..
Olmadı dark lord al beni düğüne götür ya :)

eğer bir adamın kafasını kırarsam bir sebepden bu değecek bir insan olmalı! ama kafan kırılsa da hiç bir şeyi idrak edemeyeceğini biliyorum.. ve seni cezalandıracak merci ben değilim.. Yaratan'ın adaletine sonsuz güvenimden yaşa ve gör diyorum!
herkes ettiğini çekecek.. korkmana ve kaçmana gerek yok haluk:D emin ol selamımı bile esirgemem..
görüşürüs festivalde..

Yaradan beni sonsuz bir pişmanlıkla zaten cezalandırdı Elif. Beni arafta kalmaya mahkum etti.
Ne cehennemin sıcağında, ne cennetin güzelliğinde.

Orada görüşürüz.

DARK-LORD demiş ki:
Setheist demiş ki:
Ben orada olacağım.
Ankaralı arkadaşlarla gelmeyi düşünüyorum.
Elif beni gördüğünde nasılsa kafamı kıracak ben ona hazır olayım..
Olmadı dark lord al beni düğüne götür ya :)

Haluk ben düğünden nasıl kaçarım diye plan yapıyorum sende düğüne götür diyorsun :p

Valla kocaeliden geçicem, o nedenle şey ettim ben :p

Roth : Obeeeyy Vehoooyyyyyy yapıcaz bu seferde.. :)

d.n : Çadır bulun la bana :p

Queen_of_Metal demiş ki:
egecim:) seninle yüzyüze tanışmak da mı nasip olacak? çok sevindirik oldum yha:) festival alanına gelir gelmez seni arıycam:)yaşasın!
:) Gelmek farz oldu artık sanırım.
İstanbul ve diğer yerden gelenlerle orada görüşürüz o zaman =) Ankara'dan gelecek varsa da haber versin. Birşeyler yapalım.

Arkadaş benim mutlaka gelmem gerek bırak festivali önemli insanlar geliyor, Adramelek, Roth-Azad, Haluk adamı ( nikin çok cins yazmıyorum o yüzden :) ) elif hatunu ulan kuzen günmü bulamadın evlenecek ya o gece kaçar gelirim yada pazar sabahı ordayım ölmezsem. TheCell oyacak beni kesin :(

DARK-LORD demiş ki:
Arkadaş benim mutlaka gelmem gerek bırak festivali önemli insanlar geliyor, Adramelek, Roth-Azad, Haluk adamı ( nikin çok cins yazmıyorum o yüzden :) ) elif hatunu ulan kuzen günmü bulamadın evlenecek ya o gece kaçar gelirim yada pazar sabahı ordayım ölmezsem. TheCell oyacak beni kesin :(

Nickimin nesi var la? Bak şöyşe yaparız Cumartesi akşamı düğüne gideriz, Pazar gününü konserde geçiririz :)
Ne şiş yanar ne kebap?

Adra; neptis gelecek mi?

Geri